Poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Aktualności

Makowianka na inaugurację ograła Wkrę Bieżuń

Bardzo udanie rozpoczęli rozgrywki ligi okręgowej w nowym sezonie piłkarze Makowianki Maków Mazowiecki. Podopieczni trenera Michała Złotkowskiego pokonali Wkrę Bieżuń i to na terenie rywali 2:1, zapisując na swoim koncie pierwszy ważny komplet punktów.

Skomentuj [ 0 ]
11:14, 14.08.2017 r.

Zrób zakupy. Jutro święto

We wtorek 15 sierpnia nie zrobimy zakupów w sklepach i centrach handlowych. Obiekty będą zamknięte z racji tego, że w Polsce przypada tego dnia Święto Wojska Polskiego. W kościele katolickim przypada tego dnia święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, tzw. Matki Boskiej Zielnej.

Skomentuj [ 0 ]
10:41, 14.08.2017 r.

Dożynki województwa mazowieckiego (program)

Zbliża się kolejna edycja Dożynek Województwa Mazowieckiego. Tym razem święto plonów Mazowsza odbędzie się w miejscowości Sierakowo w powiecie przasnyskim. Przed uczestnikami nie tylko ceremoniał dożynkowy, ale też wiele innych atrakcji i koncertów.

Skomentuj [ 0 ]
09:58, 14.08.2017 r.

Krystowczyk najlepszy w kartingu (zdjęcia, wideo)

Dużo emocji dostarczyła rywalizacja w I Grand Prix w Kartingu na torze Via Baltica w Grzymałach Szczepankowskich. W finałowym wyścigu najlepsi okazali się reprezentanci Łomży - Michał Krystowczyk, który wyprzedził pewnie drugiego ma mecie Adama Rysia.

Skomentuj [ 0 ]
09:35, 14.08.2017 r.

Popularny syrop dla dzieci wycofany z rynku

Główny Inspektorat Farmaceutyczny wydał decyzję o wstrzymaniu w obrocie jednego z popularnych syropów dla dzieci - Multi-Sanostol. Wycofano sześć serii tego produktu. Jeśli ktoś posiada jedną z wymienionych serii lekarstwa, powinien ją niezwłocznie wyrzucić.

Skomentuj [ 0 ]
09:40, 12.08.2017 r.

Policjanci eskortowali do szpitala rodzącą kobietę

Do niecodziennego zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej w pobliżu Pułtuska. W samochodzie przebywała rodząca kobieta. Gdyby nie szybka i zdecydowana akcja tamtejszych policjantów, do porodu mogło dojść na zakorkowanej z powodu wichury i burzy ulicy.

Skomentuj [ 0 ]
09:10, 12.08.2017 r.

Nadlatują perseidy. To będzie noc "spadających gwiazd"

Sierpień to jeden z najlepszych miesięcy na wypatrywanie tzw. "spadających gwiazd", które rzekomo mają moc spełniania życzeń. Specjaliści od astronomii przewidują, że w tym roku rój meteorytów będziemy mogli oglądać w nadchodzący weekend, w nocy z 12 na 13 sierpnia.

Skomentuj [ 0 ]
15:06, 11.08.2017 r.

Makowianka zmierzy się z Wkrą Bieżuń

Piłkarze Makowianki Maków Mazowiecki w inauguracyjnym spotkaniu rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka zmierzą się z Wkrą Bieżuń. Faworytem meczu będą gospodarze, ale z pewnością podopiecznym trenera Michała Złotkowskiego zależy na sprawieniu niespodzianki.

Skomentuj [ 0 ]
13:30, 11.08.2017 r.

Kowalkowski: Z pewnością stać mnie na więcej

25-letni zawodnik Paweł Kowalkowski to z pewnością wciąż bardzo duży piłkarski talent, który na piłkarskich boiskach w regionie nie powiedział ostatniego słowa. Po świetnym sezonie w barwach Makowianki Maków Mazowiecki teraz powalczy w barwach Korony w IV lidze.

Skomentuj [ 0 ]
09:55, 11.08.2017 r.

Znamy nowych najemców parku handlowego przy Galerii Bursztynowej (wideo)

Spółka Narev Inwestycje podpisała kolejne umowy najmu. Lokale w nowym obiekcie, który powstaje przy ulicy Goworowskiej w Ostrołęce zajmą m.in. Komfort, Komfort Łazienki, Smyk oraz Decathlon. Od strony ulicy Goworowskiej, trwają prace związane z budową nowej inwestycji spółki Narev Inwestycje.

Skomentuj [ 0 ]
07:52, 11.08.2017 r.

Spis firm

Komunikacja
PKS
Usługi
Noclegi
Gastronomia
Medycyna
Przychodnie
Handel
Apteki
Edukacja
Szkoły
Przedszkola
Rozrywka
Kino
Finanse
Banki
Media
Radio
Pozostałe
Stowarzyszenia i organizacje
Kościoły
Urzędy i instytucje
Komputery
Sklepy

Reklama

WSJO

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET