Czwartek, 19 lipca 2018 r., imieniny Alfreda, Wincentego, Wodzisława

Aktualności

Dni amnestii w bibliotece

Niemal każdemu czytelnikowi zdarzyło się kiedyś nie oddać na czas książki do biblioteki. Filia Biblioteki Pedagogicznej w Makowie Mazowieckim ogłasza dni amnestii dla dłużników, zachęcając czytelników do skorzystania z oferty i zwrócenia wszystkich książek bez ponoszenia kar i dodatkowych opłat.

Skomentuj [ 0 ]
13:41, 14.12.2011 r.

Zatrzymany z amfetaminą

W piątek, 9 grudnia policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim zatrzymali znanego im 40-letniego Jacka N. przy którym znaleziono  11 gram amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Sąd Rejonowy w Przasnyszu zastosował wobec mężczyzny dozór policji.

Skomentuj [ 0 ]
12:04, 12.12.2011 r.

Plan sparingów Makowianki Maków Mazowiecki

Piłkarze Makowianki Maków Mazowiecki na początku stycznia rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej. Podopieczni trenera Krzysztofa Kymony po bardzo dobrej rundzie jesiennej w której zespół nie doznał porażki są faworytem do walki o awans do IV ligi.

Skomentuj [ 0 ]
19:35, 10.12.2011 r.

Mikołaje na motorach rozdawali słodycze (zdjęcia)

Członkowie i sympatycy Klubu Motocyklowego Motorbike zorganizowali dla najmłodszych mikołajkowe niespodzianki. Za sprawą klubowiczów, pracowników Domu Kultury w Makowie Mazowieckim oraz burmistrza Janusza Jankowskiego zorganizowano dla wszystkich dzieciaków słodkie niespodzianki.

Skomentuj [ 0 ]
02:20, 08.12.2011 r.

Makowianka na turnieju Harabasza w Ostrołęce (zdjęcia)

Czwarte miejsce wywalczyli piłkarze Makowianki Maków Mazowiecki z rocznika 1999 i młodsi w XVIII Turnieju im. Aleksandra Harabasza rozegranym w miniony weekend w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce.

Skomentuj [ 0 ]
02:25, 08.12.2011 r.
ZSP Troszyn

Młody kierowca wywrócił scanię na bok

Do nieudanych zaliczy ostatni poniedziałek młody mieszkaniec Wyszkowa, który kierował ciężarową scanią. W Zakliczewie kierowca prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wjechał do przydrożnego rowu. Ciężarówka przewróciła się na bok.

Skomentuj [ 0 ]
02:15, 08.12.2011 r.

Samochodem w dzika. Uwaga na dzikie zwierzęta!

W sobotę, 3 grudnia doszło do dwóch kolizji drogowych z udziałem samochodów osobowych, które zderzyły się ze zwierzyną leśną. W  miejscowości Płoniawy kierująca fiatem punto, mieszkanka Grądów uderzyła w dzika przebiegającego przez drogę. W wyniku zderzenia uszkodziła przód samochodu.

Skomentuj [ 0 ]
02:11, 08.12.2011 r.

Doszczętnie spłonął kontener

W ubiegłą niedzielę  w miejscowości Krzyżewo Nadrzeczne doszło do pożaru kontenera mieszkalnego z wyposażeniem mieszkalnym. Prawdopodobną przyczyną powstania ognia było zwarcie instalacji elektrycznej. Kontener spalił się doszczętnie. Na szczęście nie był zamieszkany. W wyniku pożaru nikt nie odniósł obrażeń.

Skomentuj [ 0 ]
02:08, 08.12.2011 r.

Oszukany w internecie. Stracił kilka tys. zł

W piątek na komendę policji w Makowie Mazowieckim zgłosił się mieszkaniec powiatu makowskiego, który złożył zawiadomienie o przestępstwie oszustwa. z relacji poszkodowanego wynika, że na jednym z internetowych  portali motoryzacyjnych zakupił dwa ciągniki rolnicze, za które dokonał wstępnej wpłaty kwoty kilku tysięcy złotych na konto mieszkańca Gorzowa Wielkopolskiego.

Skomentuj [ 0 ]
02:06, 08.12.2011 r.

Amator wódki zatrzymany

W ubiegły piątek, na  terenie Makowa Mazowieckiego w jednym ze sklepów przy ulicy Przasnyskiej, personel ujął mężczyznę, który ukradł ze sklepu wódkę. Interweniujący makowscy policjanci, szybko ustalili personalia złodzieja i odzyskali skradzione mienie o wartości... 13,99 zł.

Skomentuj [ 0 ]
02:03, 08.12.2011 r.

Spis firm

Komunikacja
PKS
Usługi
Noclegi
Gastronomia
Medycyna
Przychodnie
Handel
Apteki
Edukacja
Szkoły
Przedszkola
Rozrywka
Kino
Finanse
Banki
Media
Radio
Pozostałe
Stowarzyszenia i organizacje
Kościoły
Urzędy i instytucje
Komputery
Sklepy

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET