Poniedziałek, 20 sierpnia 2018 r., imieniny Bernarda, Sobiesława, Samuela

Aktualności

Policja apeluje: zadbajmy o starszych. Trwa akcja "Bezpieczny senior"

Od 2008 roku prowadzona jest kampania pod nazwą "Bezpieczny Senior",  która ma za zadanie ochronę osób starszych,  schorowanych, samotnie mieszkających. Komenda Powiatowa Policji w Makowie Mazowieckim jak co roku również włączyła się w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa osób starszych, i jednocześnie apeluje do mieszkańców powiatu makowskiego o zacieśnianie więzi międzysąsiedzkich, które niejednokrotnie mogą uratować czyjeś drogocenne życie, lub uchronić samotnie mieszkających starszych ludzi od stania się ofiarami przestępstwa.

Skomentuj [ 0 ]
01:53, 08.12.2011 r.

Uciekał przed odpowiedzialnością

W wyniku pościgu za samochodem Renault Laguna,  Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Makowie Mazowieckim zatrzymali 25- letniego kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, ponadto znajdował się w stanie nietrzeźwości i nie zastosował się do zakazu Sądu Rejonowego w Przasnyszu.

Skomentuj [ 0 ]
13:17, 07.12.2011 r.

"Maków Mazowiecki uwolnijmy od patologii"- spotkania z młodzieżą

W czwartek, 1 grudnia zakończył się cykl spotkań w szkołach na terenie Makowa Mazowieckiego, który prowadzili policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w ramach projektu "Maków Mazowiecki uwolnijmy od patologii".

Skomentuj [ 0 ]
13:09, 07.12.2011 r.

Strzelanina na ulicach Ostrowi. Okradli bank

Policjant został ranny w głowę podczas napadu na bank PKO BP w Ostrowi Mazowieckiej. Dwóch gangsterów podczas ucieczki spowodowało wypadek samochodowy. Sprawców napadu zatrzymano po policyjnym pościgu. Ratownicy musieli rozcinać karoserię, aby wydobyć ze środka poszkodowanego.

Skomentuj [ 0 ]
10:16, 07.12.2011 r.

Tragiczny wypadek karetki. Nie żyje sanitariusz

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś w miejscowości Wróblewo w powiecie Ciechanowskim. Karetka jadąca na sygnale przewoziła krew. W pewnej chwili kierowca stracił prawdopodobnie panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i dachował.

Skomentuj [ 0 ]
16:09, 05.12.2011 r.
ZSP Troszyn

Makowscy uczniowie otrzymali stypendia premiera

47 osób z pięciu powiatów: ostrołęckiego, makowskiego, wyszkowskiego, ostrowskiego i przasnyskiego otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów. Wręczenie nagród odbyło się we wtorek, 29 listopada w Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce.

Skomentuj [ 0 ]
15:24, 30.11.2011 r.

Zatrzymany na gorącym uczynku

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Makowie Mazowieckim w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali osobę podejrzaną o kradzież telefonu komórkowego już w kilkadziesiąt minut od złożenia zawiadomienia. Sprawcą okazał się być 17- letni Sebastian F. mieszkaniec Makowa Mazowieckiego.

Skomentuj [ 0 ]
15:18, 30.11.2011 r.

Roman Opacki najpopularniejszym dzielnicowym

Rozstrzygnięto trzecią edycję konkursu na "Najpopularniejszego dzielnicowego Roku 2011". Zwycięstwo odniósł aspirant sztabowy Roman Opacki z posterunku policji w Różanie, a na co dzień dzielnicowy gminy Rzewnie.

Skomentuj [ 0 ]
15:33, 29.11.2011 r.

Straż otrzyma dofinansowanie na samochód

W czwartek, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie marszałek Adam Struzik podpisał z nadbryg. Gustawem Mikołajczykiem, komendantem wojewódzkim PSP porozumienie o przekazaniu środków finansowych na zakup samochodu.

Skomentuj [ 0 ]
14:21, 28.11.2011 r.

Uratowali życie 84-letniej kobiecie

Skrajnie wyczerpaną i mocno wyziębioną 84-letnią kobietę znaleźli w jej własnym domu makowscy policjanci. Życie uratowali jej sąsiedzi, których zaniepokoiło to, że od kilku dni staruszka nie odbiera mleka, które codziennie jej przynoszą. O swoich spostrzeżeniach zawiadomili policję. W poniedziałek tuż po godzinie 20 sąsiedzi 84-letniej mieszkanki gminy Różan zawiadomili telefonicznie dyżurnego komendy, że od kilku dni nie widzieli mieszkającej obok starszej kobiety. Zaniepokoili się, ponieważ zwykle codziennie odbiera spod drzwi mleko, które jej zostawiają. Jednak od soboty nikt mleka nie zabrał, a staruszka nie reaguje na pukanie ani nawoływania.

Skomentuj [ 0 ]
10:38, 23.11.2011 r.

Spis firm

Komunikacja
PKS
Usługi
Noclegi
Gastronomia
Medycyna
Przychodnie
Handel
Apteki
Edukacja
Szkoły
Przedszkola
Rozrywka
Kino
Finanse
Banki
Media
Radio
Pozostałe
Stowarzyszenia i organizacje
Kościoły
Urzędy i instytucje
Komputery
Sklepy

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET