Sobota, 16 lutego 2019 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Aktualności

Kolizje i zdarzenia drogowe w ostatnich dniach

W piątek, 4 listopada w Makowie Mazowieckim na ulicy Pułaskiego kierujący samochodem dostawczym marki ford transit, Tadeusz W., mieszkaniec Makowa Mazowieckiego, podczas cofania uderzył w jadący samochód mercedes sprinter, którym kierował mieszkaniec Ciechanowa.

Skomentuj [ 0 ]
21:13, 12.11.2011 r.

Czołówka w Krasnosielcu

W piątek, 4 listopada w na Placu Kościelnym w Krasnosielcu doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Makowscy policjanci ustalili, że mieszkaniec  gminy Krasnosielc, kierując oplem calibrą, wykonał nieprawidłowo manewr wyprzedzania, w wyniku czego wymusił pierwszeństwo na jadącym z naprzeciwka samochodzie marki volkswagen golf, którym kierowała mieszkanka tej samej gminy.

Skomentuj [ 0 ]
21:10, 12.11.2011 r.

Tragedia w Kaszewcu. Mężczyzna wpadł pod tira

W poniedziałek, 7 listopada około godz. 22:50 w miejscowości Kaszewiec na drodze krajowej K-60, doszło do potrącenia pieszego ze skutkiem śmiertelnym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący od strony Ostrowi Mazowieckiej w kierunku Różana ciągnik siodłowy marki Man  z naczepą, którym kierował obywatel Litwy, potrącił wbiegającego na jezdnię mężczyznę.

Skomentuj [ 0 ]
21:06, 12.11.2011 r.

Maków w obiektywie (zdjęcia)

Przygotowaliśmy pierwszą część fotografii Makowa Mazowieckiego. Regularnie będziemy ukazywać Państwu na łamach portalu nasze miasto na zdjęciach w  różnych sceneriach i o różnych porach. Zapraszamy do galerii, gdzie prezentujemy szkoły i instytucje.

Skomentuj [ 0 ]
21:02, 12.11.2011 r.

Uwaga kradną

W poniedziałek, 7 listopada mieszkanka gminy Płoniawy złożyła zawiadomienie, z którego wynika, że nieznany sprawca włamał się do jej domu mieszkalnego mieszczącego się w jednej z miejscowości na terenie gminy Płoniawy i skradł telefon komórkowy, odtwarzacz mp3 i karty pamięci o łącznej wartości kilkuset złotych.

Skomentuj [ 0 ]
20:58, 12.11.2011 r.
ZSP Troszyn

Alkohol i brawura na drodze

Do groźnego w skutkach zdarzenia drogowego doszło niedzielnej nocy na drodze krajowej K60 na terenie powiatu makowskiego. 21-latek prawie promil alkoholu w organizmie wsiadł za kierownicę samochodu zabierając dwoje pasażerów. Samochód dachował, a cała trójka doznała obrażeń ciała.

Skomentuj [ 0 ]
10:28, 09.11.2011 r.

Makowianka remisuje na wyjeździe (zdjęcia)

Piłkarze Korony HiD Ostrołęka nie ulegli Makowiance Maków Mazowiecki przed własną publicznością. W ostatnim kwadransie gry grając w dziewiątkę musieli walczyć o to, aby nie stracić bramki. Zdobycie punktu zawdzięczać mogą dobrej grze w tym spotkaniu Sebastiana Szczechowiaka.

Skomentuj [ 0 ]
18:38, 05.11.2011 r.

Obejrzyj pokaz tresury psów w wykonaniu ostrołęckich i ostrowskich policjantów (zdjęcia i wideo)

Policjanci z Ostrołęki i Ostrowi Mazowieckiej zaprezentowali podczas piątkowej imprezy w Makowie Mazowieckim pokaz tresury psów policyjnych. Aż sześć specjalnie wyszkolonych do łapania przestępców i poszukiwania zaginionych psów pokonywało tor przeszkód, rzucało się na potencjalnego "bandziora" oraz okazywało doskonałe posłuszeństwo swoim opiekunom.

Skomentuj [ 1 ]
20:13, 04.11.2011 r.

Maków Mazowiecki uwolniony od patologii (zdjęcia i wideo)

Kilkaset osób uczestniczyło w piątkowym biegu ulicznym i festynie rodzinnym na stadionie miejskim w Makowie Mazowieckim. Młodzież z makowskich szkół chętnie włączyła się w akcję "Maków Mazowiecki uwolnijmy od patologii", organizowanej przez Komendę Miejską Policji w Makowie Mazowieckim

Skomentuj [ 0 ]
17:53, 04.11.2011 r.

Wypadek w Karniewie. Jedna osoba ranna (zdjęcia)

Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło w piątek około godz. 13.30 w Karniewie. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa na skrzyżowaniu przez kierowcę samochodu osobowego marki rover 25.

Skomentuj [ 0 ]
17:23, 04.11.2011 r.

Spis firm

Komunikacja
PKS
Usługi
Noclegi
Gastronomia
Medycyna
Przychodnie
Handel
Apteki
Edukacja
Szkoły
Przedszkola
Rozrywka
Kino
Finanse
Banki
Media
Radio
Pozostałe
Stowarzyszenia i organizacje
Kościoły
Urzędy i instytucje
Komputery
Sklepy

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET