Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Aktualności

Skradziono audi A4. Właściciel nie zamknął garażu

W piątek, 2 grudnia na terenie gminy Płoniawy z niezamkniętego garażu mieszczącego się na prywatnej posesji, nieznani sprawcy wykorzystując sen domowników oraz  brak zabezpieczeń technicznych, dokonali kradzieży samochodu osobowego marki audi A4 wartości ponad 20 tys. złotych.

Skomentuj [ 0 ]
02:02, 08.12.2011 r.

Garnek przyczyną pożaru

w czwartek, 1 grudnia, w godzinach popołudniowych, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie pożaru mieszkania w jednym z  bloków na terenie Makowa Maz. Kiedy policjanci przybyli na miejsce zdarzenia, okazało się, że funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Makowie Mazowieckim w porę ugasili ognisko pożaru mieszczące się w kuchni.

Skomentuj [ 0 ]
02:00, 08.12.2011 r.

Pociski na posesji

Ostatniego dnia listopada w miejscowości Głódki, podczas prac ziemnych na terenie prywatnej posesji, wykopano pociski artyleryjskie pochodzące z czasów II Wojny Światowej. Wybuchowe znalezisko zostało zabrane przez saperów.

Skomentuj [ 0 ]
01:58, 08.12.2011 r.

Okazja kusi złodzieja

W piątek, 25 listopada na terenie gminy Czerwonka, z niezamkniętego garażu, budynków gospodarczych oraz stodoły na terenie niezamieszkałej prywatnej posesji, nieznany sprawca  ukradł silnik elektryczny trójfazowy, kilka ton  drutu stalowego, na łączną sumę strat kilku tysięcy złotych. Policjanci poszukują złodzieja.

Skomentuj [ 0 ]
01:57, 08.12.2011 r.

Policja apeluje: zadbajmy o starszych. Trwa akcja "Bezpieczny senior"

Od 2008 roku prowadzona jest kampania pod nazwą "Bezpieczny Senior",  która ma za zadanie ochronę osób starszych,  schorowanych, samotnie mieszkających. Komenda Powiatowa Policji w Makowie Mazowieckim jak co roku również włączyła się w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa osób starszych, i jednocześnie apeluje do mieszkańców powiatu makowskiego o zacieśnianie więzi międzysąsiedzkich, które niejednokrotnie mogą uratować czyjeś drogocenne życie, lub uchronić samotnie mieszkających starszych ludzi od stania się ofiarami przestępstwa.

Skomentuj [ 0 ]
01:53, 08.12.2011 r.

Uciekał przed odpowiedzialnością

W wyniku pościgu za samochodem Renault Laguna,  Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Makowie Mazowieckim zatrzymali 25- letniego kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, ponadto znajdował się w stanie nietrzeźwości i nie zastosował się do zakazu Sądu Rejonowego w Przasnyszu.

Skomentuj [ 0 ]
13:17, 07.12.2011 r.

"Maków Mazowiecki uwolnijmy od patologii"- spotkania z młodzieżą

W czwartek, 1 grudnia zakończył się cykl spotkań w szkołach na terenie Makowa Mazowieckiego, który prowadzili policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w ramach projektu "Maków Mazowiecki uwolnijmy od patologii".

Skomentuj [ 0 ]
13:09, 07.12.2011 r.

Strzelanina na ulicach Ostrowi. Okradli bank

Policjant został ranny w głowę podczas napadu na bank PKO BP w Ostrowi Mazowieckiej. Dwóch gangsterów podczas ucieczki spowodowało wypadek samochodowy. Sprawców napadu zatrzymano po policyjnym pościgu. Ratownicy musieli rozcinać karoserię, aby wydobyć ze środka poszkodowanego.

Skomentuj [ 0 ]
10:16, 07.12.2011 r.

Tragiczny wypadek karetki. Nie żyje sanitariusz

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś w miejscowości Wróblewo w powiecie Ciechanowskim. Karetka jadąca na sygnale przewoziła krew. W pewnej chwili kierowca stracił prawdopodobnie panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i dachował.

Skomentuj [ 0 ]
16:09, 05.12.2011 r.

Makowscy uczniowie otrzymali stypendia premiera

47 osób z pięciu powiatów: ostrołęckiego, makowskiego, wyszkowskiego, ostrowskiego i przasnyskiego otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów. Wręczenie nagród odbyło się we wtorek, 29 listopada w Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce.

Skomentuj [ 0 ]
15:24, 30.11.2011 r.

Spis firm

Komunikacja
PKS
Usługi
Noclegi
Gastronomia
Medycyna
Przychodnie
Handel
Apteki
Edukacja
Szkoły
Przedszkola
Rozrywka
Kino
Finanse
Banki
Media
Radio
Pozostałe
Stowarzyszenia i organizacje
Kościoły
Urzędy i instytucje
Komputery
Sklepy

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET