Czwartek, 29 czerwca 2017 r., imieniny Piotra, Pawła, Benity

Aktualności

Arkadiusz Czartoryski w radiu RMF FM komentuje śmierć Igora Stachowiaka

Arkadiusz Czartoryski, poseł na sejm RP

Poseł Arkadiusz Czartoryski, po tym, jak wykazał się niewiedzą w głośnej sprawie śmierci Igora Stachowiaka, musiał zasięgnąć informacji dotyczących wydarzeń we wrocławskim komisariacie policji, bowiem wystąpił jako gość wieczornej audycji w radiu RMF FM.

Skomentuj [ 0 ]
12:26, 25.05.2017 r.

Kredyt gotówkowy czy pożyczka hipoteczna?

Chcąc uzyskać dodatkowe środki na dowolny cel, możemy wybierać spośród produktów bankowych i pozabankowych. Gdy w grę wchodzą większe kwoty do wyboru mamy kredyt gotówkowy i pożyczkę hipoteczną. Co się bardziej opłaca?

Skomentuj [ 0 ]
17:36, 24.05.2017 r.

Bieżące wydarzenia obce posłowi Czartoryskiemu. Miał w tym czasie komunie w rodzinie (wideo)

W ogólnopolskich mediach aż huczy o śmierci Igora Stachowiaka we wrocławskim komisariacie policji. Politycy unikają na ten temat pytań. Mało tego, poseł Arkadiusz Czartoryski (PiS) w ogóle nie zna sprawy, gdyż - jak stwierdził - miał przez ostatnie dni komunie w rodzinie.

Skomentuj [ 0 ]
12:43, 24.05.2017 r.

Kowalkowski show i zwycięstwo Makowianki

Świetne zawody Pawła Kowalkowskiego pozwoliły Makowiance Maków Mazowiecki odnieść efektowne zwycięstwo nad Koroną Szydłowo w spotkaniu 25 kolejki ligi okręgowej. Napastnik gospodarzy czterokrotnie wpisał się na listę strzelców.

Skomentuj [ 0 ]
16:08, 23.05.2017 r.

Ratownicy w karetce z blisko dwoma promilami

Do bulwersującego zdarzenia doszło w Makowie Mazowieckim, podczas dyżuru ratowników medycznych. Policja otrzymała zgłoszenie, że pijana załoga ambulansu wyjeżdża do zgłoszeń i udziela pomocy chorym.

Skomentuj [ 0 ]
08:56, 22.05.2017 r.

Lokaty bankowe a bankowość prywatna - czym się one wyróżniają?

Trzymanie sporej kwoty na standardowym rachunku nie jest rozsądnym rozwiązaniem - pieniądze nie zarabiają. Na lokacie bankowej oferowanej w ramach bankowości prywatnej możesz zdeponować nawet milion złotych. Gdzie znajdziesz takie lokaty?

Skomentuj [ 0 ]
10:46, 20.05.2017 r.

Makowianka podejmie Koronę Szydłowo

Piłkarze Makowianki Maków Mazowiecki w spotkaniu 25 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka podejmą Koronę Szydłowo. Podopieczni trenera Michała Złotkowskiego z pewnością będą chcieli wreszcie wywalczyć komplet punktów.

Skomentuj [ 0 ]
12:15, 19.05.2017 r.

Pomoc ze strony Agencji Detektywistycznej

Praca Agencji Detektywistycznej, bardzo często może kojarzyć nam się z czymś całkowicie tajemniczym oraz oderwanym od zwykłych realiów. A tak naprawdę możemy mieć z takimi sytuacjami do czynienia zdecydowanie częściej, niż nam się wydaje.

Skomentuj [ 0 ]
09:46, 19.05.2017 r.

Pomoc drogowa na zawołanie

Zastanawiasz się nad tym, czy faktycznie w każdej chwili możesz liczyć na wsparcie ze strony pomocy drogowej? Pewnie nie dowierzasz wszystkim ofertom znajdującym się na stronach internetowych i reklamach? Warto jednak czasami swoje uprzedzenia faktycznie schować do kieszeni.

Skomentuj [ 0 ]
09:41, 19.05.2017 r.

Poseł Czartoryski popisał się niewiedzą (wideo)

Portal wyborcza.pl zamieścił w sieci nagranie odnoszące się do posiedzenia Komisji Obrony Narodowej, podczas którego część posłów PiS poparła wnioski PO o kontrolę NIK w sprawie pozyskania samolotów VIP przez MON. Tu, dużą niewiedzą wykazał się Arkadiusz Czartoryski.

Skomentuj [ 0 ]
12:04, 18.05.2017 r.

Spis firm

Komunikacja
PKS
Usługi
Noclegi
Gastronomia
Medycyna
Przychodnie
Handel
Apteki
Edukacja
Szkoły
Przedszkola
Rozrywka
Kino
Finanse
Banki
Media
Radio
Pozostałe
Stowarzyszenia i organizacje
Kościoły
Urzędy i instytucje
Komputery
Sklepy

Reklama


Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET