Wtorek, 22 stycznia 2019 r., imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego

Informacja Komendy Powiatowej PSP

Przedstawiamy Wam informację pochodzącą z komendy w Makowie Mazowieckim o zaistniałych zdarzeniach z ostatniego tygodnia.


W poniedziałek, 28 maja w Karniewie miał miejsce wypadek drogowy, w którym uczestniczył ford escort i samochód ciężarowy man. Osób rannych nie było. Działania straży pożarnej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia; odłączeniu akumulatorów w pojazdach; uprzątnięciu terenu działania.
            

We wtorek, 29 maja w Orzycu (gm. Szelków)  miał miejsce wypadek drogowy, w którym uczestniczył samochód osobowy daihatsu i rower. W wyniku tego zdarzenia rowerzysta został ranny, którego karetka Pogotowia Ratunkowego zabrała do szpitala. Działania straży pożarnej polegały na:  zabezpieczeniu miejsca zdarzenia; uprzątnięciu terenu działania.  W akcji ratowniczej udział brał zastęp PSP i zastęp OSP.

W piątek, 1 czerwca w Różanie miał miejsce pożar sterty z belami siana. Spaleniu uległo 80 bel siana. Działania straży pożarnej polegały na:  zabezpieczeniu miejsca zdarzenia; podawaniu środków gaśniczych w natarciu; dowożeniu wody przy pożarach. W akcji ratowniczo-gaśniczej udział brały dwa 2 zastępy PSP i zastęp OSP.

Skomentuj [ 0 ]
13:44, 05.06.2012 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET