Piątek, 20 października 2017 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Wypadek w Różanie. Ucierpiał 68-letni mężczyzna

We wtorek na terenie powiatu makowskiego doszło do dwóch kolizji i jednego wypadku drogowego. Obie kolizje miały miejsce w Makowie Mazowieckim.


Do pierwszej kolizji doszło przy ul. Mickiewicza. Sprawcą okazał się kierowca renault, mieszkaniec pow. pułtuskiego. Mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Volvo, którym kierował mieszkaniec Makowa. Sprawcę kolizji ukarano mandatem.

Druga kolizja miała miejsce przy ul. Moniuszki. Kierująca nissanem 44-letnia mieszkanka gm. Szelków wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa  przejazdu mercedesowi, w wyniku czego doszło do zderzenia tych pojazdów. Następnie mercedes uderzył w prawidłowo jadącego peugeota. Sprawcę kolizji ukarano mandatem.

Tego samego dnia w Różanie doszło do wypadku drogowego. W tył motoroweru jadącego ul. Ostrowską najechał nieznany kierujący, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Kierowca motoroweru, 68-letni mieszkaniec gm. Różan w wyniku zderzenia doznał licznych obrażeń ciała. W sprawie tej prowadzone jest postępowanie.

 

(mk)

Skomentuj [ 0 ]
14:54, 23.08.2012 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

WSJO

Legia

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET