Środa, 22 maja 2019 r., imieniny Heleny, Wiesławy, Romy

Masz pomysł na innowacyjny biznes? Załóż firmę

Wszelkie innowacje są w cenie. Mając pomysł na taki biznes, możesz osiągnąć sukces. Warto więc założyć firmę, by krok po kroku realizować swoją wizję. Pomogą ci w tym dostępne na rynku rozwiązania, dzięki którym usprawnisz działanie firmy i zyskasz środki na realizowanie innowacyjnych pomysłów.


W pierwszej kolejności musisz dopełnić wszelkich formalności związanych z rejestracją przedsiębiorstwa. Uzyskując wpis CEiDG czy otrzymując numer REGON, możesz powoli zacząć działać. Zanim jednak na dobre rozkręcisz swój biznes, warto skorzystać z dodatkowego wsparcia.

 

Profesjonalne biuro rachunkowe

Prowadząc własną działalności bez względu na branżę czy niszowość biznesu, musisz prowadzić księgowość. Nic nie stoi na przeszkodzie, by działać w tym zakresie samodzielnie. Weź pod uwagę jednak, że koncentrując się na finansowej czy podatkowej stronie działalności, nie będziesz mieć czasu na właściwe prowadzenie firmy i realizowanie swojej wizji. Innowacje w biznesie wymagają tego, by poświęcić im maksymalną uwagę, dlatego warto zdecydować się na współpracę z biurem rachunkowym.

 

Profesjonalne biuro rachunkowe zapewnia kompleksową obsługę. Decydując się na pełny zakres usług, możesz liczyć na pomoc indywidualnego księgowego (w taki sposób działa m.in. ogólnopolskie biuro rachunkowe Tax Care). Co otrzymujesz w zamian? Profesjonalne wsparcie i doradztwo w zakresie podatków, rozliczeń i rachunkowości, reprezentowanie przez urzędem skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Dzięki temu swój czas możesz poświęcić przede wszystkim na prowadzenie innowacyjnego biznesu, realizując działania, na których znasz się najlepiej.

 

Podczas wyboru biura rachunkowego, liczy się nie tylko doświadczenie, ale przede wszystkim wsparcie. Na uwagę zasługują te firmy, które potrafią przedsiębiorcy wskazać korzystne rozwiązania, np. w zakresie optymalizacji podatkowej. Dzięki temu możliwe jest obniżenie wysokości podatków, co pozwala ograniczyć wydatki. W przypadku Tax Care, w skład zespołu wchodzą nie tylko księgowi, ale również eksperci bankowi, doradcy finansowi, prawnicy oraz radcy podatkowi. To oni czuwają nad tym, by twój biznes podążał właściwą drogą.

 

Finansowe wsparcie dla rozwoju

Aby firma mogła prężnie realizować swój cel, potrzebuje dodatkowego wsparcia finansowego. Z myślą o przedsiębiorcach Idea Bank przy współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego wprowadził kredyt na innowacje, dzięki któremu można otrzymać środki finansowe. Przedsiębiorca realizujący innowacyjny technologicznie projekt może otrzymać nawet do 70% dofinansowania do wydatków kwalifikowanych inwestycji.

 

Kredyt przeznaczony na innowacje technologiczne wyróżnia się korzystnym oprocentowaniem, co dla nowo powstałych przedsiębiorstw ma ogromne znaczenie. Ponadto w ramach kredytu można skorzystać z dodatkowych udogodnień, m.in. mobilnych wpłatomatów, oprogramowania do zarządzania firmą.

 

Jeśli masz pomysł na przedsiębiorstwo realizujące innowacje technologiczne, nie "chowaj go do szuflady". Z odpowiednim biurem księgowym oraz wsparciem finansowym od banków, zrealizujesz inwestycję z sukcesem.

 

 Artykuł sponsorowany

Skomentuj [ 0 ]
23:01, 18.12.2015 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET