Wtorek, 22 stycznia 2019 r., imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego

Płyn micelarny L'Oreal Paris - delikatne i skuteczne oczyszczanie suchej skóry jest możliwe

Pielęgnacja suchej i/lub wrażliwej skóry twarzy nie jest prostym przedsięwzięciem. Trudności pojawiają się zarówno przy oczyszczaniu, makijażu, jak i ogólnym traktowaniu cery narażonej na suchość. Na szczęście na przeciw tych problemów wychodzi marka L'Oreal Paris z delikatnym preparatem w płynie do pielęgnacji twarzy, czyli płynem micelarnym, który pomoże Ci zadbać o suchą skórę kompleksowo.


Poznaj specyfikę tego produktu i wciel go do swojej codziennej troski o cerę!

Specyfika suchej skóry
Największym defektem i niedogodnością, którą sprawia sucha skóra jest - jak wskazuje nazwa tego typu cery - skłonność do przesuszenia. Może to wynikać z dwóch zależności. Skóra jest niedostatecznie nawadniania lub jej naskórek został uszkodzony, a to on głównie odpowiada za prawidłowy stopień wody w warstwach skóry. Dokładniej funkcję tą spełnia warstwa hydro-lipidowa. W każdym z dwóch przypadków należy tak samo dbać o skórę, bowiem brak odpowiedniej troski może pogłębić suchość, co z kolei doprowadzi do podrażnień, świądu, kłucia, pieczenia oraz poczucia, że skóra jest ściągnięta. Jak zatem temu zapobiec, czyli jak pielęgnować suchą cerę? Ważny jest dobry krem nawilżający oraz dobry produkt do oczyszczania skóry, np. płyn micelarny Ideal Soft L'Oreal Paris.

O płynie micelarnym
Płyn micelarny to innowacyjny produkt, który jest przeznaczony zarówno do demakijażu, jak i pielęgnacji skóry pod kątem jej ukojenia i wyrównania prawidłowego pH. Pomaga także zregenerować i odżywić naskórek, co sprawia, że dobrze spełnia on swoje funkcje, a jedną z nich (w przypadku suchej skóry) jest właśnie zapewnienie cerze odpowiedniego nawilżenia. Płyn micelarny jest dobry dlatego, że działa skutecznie, dokładnie, ale nie podrażnia. Wynika to z jego składu, a mianowicie oparty jest on na micelach, które pochłaniają z powierzchni skóry twarzy zanieczyszczenia, pozostałości po makijażu i nadmiar sebum. Największą zaletą płynu micelarnego jest brak alkoholu, który zawarty jest najczęściej w tonikach. Alkohol podrażnia i jeszcze bardziej wysusza skórę. Zatem jeżeli stosujesz ten produkt do pielęgnacyjnych czynności i zawiera on alkohol, natychmiast z niego zrezygnuj na rzecz płynu micelarnego!

Płyn micelarny Ideal Soft L'Oreal Paris
Płyn micelarny Ideal Soft L'Oreal Paris to produkt przystosowany szczególnie do pielęgnacji skóry suchej i/lub wrażliwej. Został opracowany na podstawie jej największych potrzeb. To dlatego, jeżeli borykasz się z problematycznością suchej skóry, powinnaś wybrać właśnie ten produkt, dzięki niemu odzyskasz równowagę skóry i zadbasz o nią kompleksowo, nie martwiąc się, że możesz jej zaszkodzić. Oto zalety, jakie zapewnia nawet jednorazowe zastosowanie tego właśnie produktu:
- troska o prawidłowy poziom nawilżenia, poprzez eliminację czynników wywołujących odwodnienie skóry
- eliminacja uczucia ściągniętej skóry,
- przywrócenie równowagi skóry, czyli jej pH,
- skuteczność produktu nie wymaga mocnego tarcia, dzięki czemu skóra nie będzie narażona na podrażnienia, zaczerwienienia, pieczenie,
- dzięki hipoalergiczności płyn micelarny nie uczula i nie wywołuje reakcji alergicznych,
- brak zapachu, barwników i parabenów, które mają znaczący wpływ na uczulenie,
- łagodzi suchą skórę,
- jest niezwykle wydajny, wystarczy niewielka ilość płynu, aby oczyścić całą powierzchnię twarzy,
- stanowi podstawę do późniejszego aplikowania kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych, czyli przeznaczonych do makijażu,

Artykuł sponsorowany

Skomentuj [ 0 ]
12:52, 31.03.2016 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET