Piątek, 20 kwietnia 2018 r., imieniny Agnieszki, Czesława, Amalii

Makowianka na finiszu rozgrywek ligi okręgowej

Dwa spotkania pozostały do rozegrania piłkarzom Makowianki Maków Mazowiecki w obecnym sezonie rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. W najbliższym starciu rywalem podopiecznych trenera Michała Złotkowskiego będzie Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna.


W sobotnie popołudnie na stadionie przy ulicy Sportowej w Makowie Mazowieckim piłkarze Makowianki staną przed szansą wywalczenia ważnego kompletu punktów. Makowianie walczą obecnie o szóstą lokatą na zakończenie obecnego sezonu. Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna plasuje się obecnie na trzynastej lokacie i jest już pewna utrzymania w rozgrywkach.

Do rozegrania piłkarzom z Makowa Mazowieckiego pozostanie jeszcze jedno wyjazdowe starcie z Tęczą Ojrzeń, któe zostało zaplanowane na sobotę, 17 czerwca.

Makowianka Maków Mazowiecki - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna, sobota - 10 czerwca, godz. 17.30. Zapraszamy na stadion przy ulicy Sportowej.

Skomentuj [ 0 ]
11:52, 09.06.2017 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

WSJO

Legia

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET