Poniedziałek, 17 grudnia 2018 r., imieniny Olimpii, Łazarza, Jolanty

Decyzja o zakupie fotelika samochodowego w nowym 2018 roku

Wraz z nastaniem nowego roku 2018, zmieniają się potrzeby oraz pragnienia każdego człowieka, zmiany też dotyczą przede wszystkim wciąż dorastających dzieci, których potrzeby stale rosną.


Rosną również same dzieci dlatego też świadomi rodzice starają się podołać wszystkim stawianym im wyzwaniom. Podejmują więc decyzje dotyczącą zakupu odpowiedniego dla wieku ich dziecka fotelika samochodowego. Największy wybór fotelików samochodowych z różnymi systemami zabezpieczeń, znaleźć można w grupie fotelików dla większych maluchów oraz starszaków. Chcąc więc wybrać najodpowiedniejszy fotelik należy zwrócić uwagę na budowę fotelika, jego system zabezpieczeń oraz dopasowanie do posiadanego samochodu.

Maxi Cosi Tobi to fotelik, który jest wysoko akceptowanym i oceniany fotelikiem. To fotelik przeznaczony dla większych dzieci od 9 - 18 kg. Produkowany jest w Europie, posiada rekomendowane certyfikaty bezpieczeństwa, dopuszczające produkt do sprzedaży. Fotelik ten otrzymał bardzo dobre wyniki w kategorii testów montażu fotelików za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa. Fotelik montowany jest przodem do kierunku jazdy, za pomocą trzypunktowego pasa bezpieczeństwa, który stabilnie podtrzymuje fotelik na siedzeniu samochodu. Specjalne klamry znajdujące się w górnej części fotelika odpowiednio napinają pas, co zwiększa bezpieczeństwo umieszczonego w samochodzie fotelika.

Fotelik Maxi Cosi Tobi wyposażony jest w bezpieczne pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które można odpowiednio regulować w zależności od wielkości dziecka. Regulować można jednocześnie szelki fotelika z zagłówkiem, co jest szczególnym ułatwieniem dla rodzica. Fotelik Tobi można również ustawić w pięciu dowolnych pozycjach od pozycji siedzącej poprzez półleżącą i leżącej, która zapewni wygodę dziecku podczas snu w samochodzie.

Fotelik Maxi Cosi wyposażony jest w innowacyjny system otwartych pasów bezpieczeństwa, dzięki któremu łatwo posadzić dziecko w foteliku oraz łatwo je z niego wysadzić. Posiada również system ochrony bocznej (Side Protection System), który chroni dziecko w wypadku kolizji bocznej. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa stanowią ochronę w przypadku kolizji czołowej, dzięki którym dziecko chronione jest wewnątrz fotelika. Dodatkowym zabezpieczeniem główki dziecka jest zagłówek fotelika i miękko wyściełane ścianki boczne. Tapicerkę fotelika Tobi można zdejmować i bezpiecznie prać w pralce z dodatkiem detergentu. Fotelik Maxi Cosi Tobi dostępny jest w kilku interesujących kolorach.

Artykuł sponsorowany

Skomentuj [ 0 ]
08:44, 08.01.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET