Poniedziałek, 17 grudnia 2018 r., imieniny Olimpii, Łazarza, Jolanty

Talent Dyszobaby w pchnięciu kulą - Gabriela Pszczoła

Gabriela Pszczoła to duży talent Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Zawodniczka prowadzona przez trenerów Katarzynę i Konrada Szusterów czyni duże postępy szczególnie w swojej koronnej konkurencji - pchnięciu kulą. Chcesz ją bliżej poznać?


W Mistrzostwach Polski U16 w Białej Podlaskiej reprezentantka OKLA otarła się o medal, zajmując ostatecznie czwarte miejsce z wynikiem 12,02 m. Kolejną zawodniczkę Kornelię Gładkowską ze Szczecina wyprzedziła o 62 cm, a do medalu zabrakło kilku centymetrów. Gabriela Pszczoła wcześniej bardzo dobrze zaprezentowała się przed własną publicznością, gdzie uzyskała najlepszy wynik wrześniowego mityngu z Tomaszem Majewskim.

W najlepszej próbie w pchnięciu kulą uzyskała 11,99 m. Na najwyższym stopniu podium Gabriela Pszczoła stanęła w Mistrzostwach Mazowsza w Kozienicach, gdzie w pchnięciu kulą uzyskała 12,30 m, poprawiając po raz kolejny w tym sezonie rekord życiowy. Na koncie zawodniczki trzeba także odnotować pierwsze miejsce w w rzucie młotem z wynikiem 38,01 m i drugie miejsce w pchnięciu kulą z wynikiem 11,90 m w Międzywojewódzkich Mistrzostwa U-16 w Olecku.

Gabriela Pszczoła czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.152 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2017 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2017. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Skomentuj [ 0 ]
09:52, 10.01.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET