Poniedziałek, 17 grudnia 2018 r., imieniny Olimpii, Łazarza, Jolanty

Jak bezpiecznie spędzić ferie

(fot. Fot. KPP Maków Mazowiecki)

"Jak bezpiecznie spędzić ferie" - to temat spotkań makowskich policjantów z uczniami. Podczas pogadanek funkcjonariusze przypomnieli o bezpieczeństwie w trakcie zimowych zabaw, podali numery telefonów alarmowych oraz zwrócili się z apelem o noszenie odblasków.


15 stycznia na terenie powiatu makowskiego rozpoczynają się ferie. Policjanci realizujący zagadnienia profilaktyki społecznej i dzielnicowi już spotykają się z uczniami. Wszystko to w ramach akcji "Bezpieczne Ferie 2017".

- Funkcjonariusze odwiedzili Publiczną Szkołę Podstawową nr 1 i nr 2 w Makowie Mazowieckim, Szkołę Podstawową i Gimnazjum w Karniewie, Płoniawach, Sypniewie, Gąsewie oraz Szkołę Podstawową w Węgrzynowie. Podczas spotkania mundurowi przypomnieli dzieciom m.in. o tym jak można bezpiecznie spędzać czas wolny. Rozmawiali także o bezpieczeństwie w sieci oraz o tym, jak i kiedy korzystać z numerów alarmowych. Funkcjonariusze przypomnieli także, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych - poinformowała mł. asp. M. Winnik z makowskiej policji.

Skomentuj [ 0 ]
11:53, 12.01.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET