Czwartek, 22 listopada 2018 r., imieniny Cecylii, Marka, Maura

Już niedługo otwarcie parku handlowego Bursztynowa Park

Bursztynowa Park, tak będzie nazywał się park handlowy, który powstał obok Galerii Bursztynowej w Ostrołęce. Otwarcie nowego obiektu handlowego już w środę 7 marca br. Bursztynowa Park to nowe miejsce zakupowe na mapie naszego regionu.


Budynek składa się z 6 lokali z niezależnymi wejściami od strony parkingu, których powierzchnia użytkowa wynosi od ok. 350 m kw do ok. 1200 m kw. Całkowita powierzchnia obiektu to około 5 tys. m kw.

Najemcami parku handlowego będą Jysk, Media Markt, Smyk, Decathlon, Komfort oraz Komfort Łazienki. Nowe sklepy będą uzupełnieniem oferty sąsiadującej Galerii Bursztynowej.

W ramach inwestycji powstały także myjnia samochodowa, ręczna bezdotykowa i automatyczna. Obecnie trwają prace wykończeniowe parku handlowego oraz myjni. Wcześniej oddana została do użytku stacja paliw PKN Orlen, która również znajduje się na terenie inwestycji. Obiekty zostaną połączone z centrum handlowym wspólną infrastrukturą i układem komunikacyjnym. Do parku handlowego najszybciej będzie można dojechać z ulic Goworowskiej oraz Rodziny Ulmów.

Otwarcie parku handlowego
Pierwsze zakupy w Bursztynowa Park, klienci będą mogli zrobić 7 marca br. Tego dnia odbędzie się uroczyste otwarcie parku handlowego. Z tej okazji na zakupowiczów będą czekać niecodzienne promocje oraz atrakcje. Szczegóły tego wyjątkowego dnia zdradzimy już wkrótce.

Strona internetowa i Facebook
Niedługo również będzie uruchomiona strona internetowa bursztynowapark.pl, gdzie znajdą się informacje o aktualnych promocjach najemców parku handlowego. Już teraz zapraszamy do polubienia strony na Facebooku.

Zapraszamy,

Bursztynowa Park
Ostrołęka, ul. Goworowska 41

Artykuł sponsorowany

Skomentuj [ 0 ]
12:20, 09.02.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET