Piątek, 22 marca 2019 r., imieniny Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

Kosze prezentowe - słodki upominek biznesowy

Znalezienie dobrych upominków biznesowych nie musi być trudne - dzisiaj jednym z hitów są wypełnione pysznościami kosze prezentowe. Wręczanie sobie upominków procentuje również w biznesie. Prezent może wyrażać wtedy wdzięczność, może być podziękowaniem albo okazją do docenienia i wyrażenia szacunku dla drugiej osoby.


Także może być podarowany z okazji świąt, na przykład Bożego Narodzenia czy Wielkanocy. W poszukiwaniu odpowiednich podarunków biznesowych wiele firm wybiera sprawdzone rozwiązania - kosze prezentowe. Teraz możemy kupić je także przez internet.

Dobry upominek biznesowy - czyli jaki?

Wręczanie upominków w rzeczywistości biznesowej może być bardzo problematyczne. Do wyboru mamy wprawdzie wiele różnych podarunków, ale nie każdy z nich jest dobrym wyborem. Udany upominek biznesowy powinien być przede wszystkim dość uniwersalny, nie powinien być także zbyt personalny, zwłaszcza wtedy, gdy będzie wręczony osobie, z którą jesteśmy w oficjalnych stosunkach.

Zatem podarowanie niedopasowanego podarunku może dać zupełnie przeciwny rezultat - firma może pogorszyć wtedy swój wizerunek i w związku z tym stracić klientów i kontrahentów.

Jednym z najbardziej uniwersalnych i tym samym bezpiecznych upominków w rzeczywistości biznesowej są kosze prezentowe. Są wypełnione różnymi pysznościami, które przypadną do gustu każdemu. Są przy tym dostępne w wielu wariantach i można dopasować je łatwo do posiadanego budżetu.

Co znajdziemy w koszach prezentowych?

Podarunki biznesowe takie jak kosze prezentowe mogą mieć różne odmiany. Zwykle są one dopasowane do okazji, na którą chcemy je podarować, zatem inne przygotowuje się na święta, inne jako podziękowanie za udaną współpracę czy na urodziny.

Najczęściej w koszach prezentowych umieszcza się słodycze. Są to różnego rodzaju cukierki, pralinki, czekolady, nugaty, bombonierki, aby wspomnieć tylko o kilku z nich. Także w koszach znajdziemy dobre kawy i herbaty, bakalie, orzechy, produkty regionalne, na przykład konfitury. Do koszów dodaje się też alkohole - głównie są to wina, szampany, whisky, miody czy nalewki z górnej półki.

Wszystkie te produkty umieszczane są w dekoracyjnych opakowaniach - koszach wiklinowych, kuferkach z kartonu czy w szkatułkach drewnianych. W opakowaniach umieszczane są też dodatkowe dekoracje, na przykład związane ze świętami, wstążki, ozdobne ścinki papieru.

Zatem w zależności od zawartości kosza prezentowego może mieć on również różne ceny - zwykle rozpoczynają się od około 50-60 złotych za mniejsze podarunki, ale mogą wynosić nawet ponad 200 złotych, jeśli mówimy o koszach bogatszych, z alkoholami z górnej półki. Wobec tego kosz prezentowy może być doskonałym podarunkiem również wtedy, gdy przedsiębiorca nie chce wydawać bardzo dużej sumy, ale zależy mu na efektownym upominku.

Gdzie zamówić kosze prezentowe dla firmy?

Chociaż kosze prezentowe można przygotować samodzielnie, to jednak większość przedsiębiorców decyduje się na zamówienie gotowych produktów. W ich szykowaniu doświadczenie posiada między innymi firma Nobilia z Warszawy. Oferuje pełną gamę koszów prezentowych na każdą okazję oraz w przystępnych cenach - z szybką dostawą do klienta na podany przez niego adres.

Kosze od firmy Nobilia są po brzegi wypełnione najlepszej jakości produktami, w tym też luksusowych marek delikatesowych jak Marek Kondrat poleca Wine & Gifts, Skład Praski Specyjały & Spirytualia, Choco Maya, Ovocnie, Maxim's de Paris czy Winnica Turnau. Do wyboru są kosze prezentowe z alkoholem i bez alkoholu, także z polskimi specjałami, które mogą być doskonałym pomysłem dla zagranicznych kontrahentów i klientów.

Zatem w poszukiwaniu tych najlepszych prezentów biznesowych warto zwrócić uwagę na kosze prezentowe. Są one dostępne w wielu wariantach i można dostosować je do każdego budżetu. Niektóre firmy oferują sprzedaż całkowicie on-line, inne po uprzednim skontaktowaniu się z Działem Handlowym - z szybką dostawą na terenie całej Polski.

Artykuł sponsorowany

Skomentuj [ 0 ]
10:29, 07.03.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET