Poniedziałek, 17 grudnia 2018 r., imieniny Olimpii, Łazarza, Jolanty

Wszedł do lodówki, bo chciał ukraść myszkę komputerową

Nietypowy sposób wybrał sobie mieszkaniec powiatu makowskiego na kradzież sprzętu elektronicznego w jednym ze sklepów w Ostrołęce. 40-latek wszedł do lodówki, żeby zdjąć opakowanie z myszki komputerowej. Złodzieja zatrzymał policjant w czasie wolnym od służby.


Funkcjonariusz z ostrołęckiej komendy policji zauważył przez niedomknięte drzwi lodówki, jak mężczyzna zdejmuje opakowanie z myszki komputerowej i skradziony przedmiot chowa do kieszeni.

- Po opuszczeniu lodówki szybkim krokiem zaczął iść w kierunku wyjścia. Policjant widząc sytuację zatrzymał mężczyznę i przekazał ochronie sklepu. W środku lodówki zostało znalezione opakowanie od myszki. Złodziejem okazał się 40-letni mieszkaniec powiatu makowskiego - informuje asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Dzięki postawie ostrołęckiego funkcjonariusza w czasie wolnym od służby, skradzione mienie wróciło na sklepową półkę, a sprawca został przekazany wezwanemu na miejsce patrolowi policji.

- Po raz kolejny policjant, który zareagował na naruszenie prawa swoją postawą udowodnił, że policjantem jest się w każdej chwili, nie tylko będąc na służbie - dodaje oficer policji.

Skomentuj [ 0 ]
15:43, 08.03.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET