Poniedziałek, 17 grudnia 2018 r., imieniny Olimpii, Łazarza, Jolanty

KRUS: konkurs plastyczny dla dzieci

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza uczniów szkół podstawowych (klasy 0-VII) z terenów wiejskich do udziału w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi mamy - wypadkom zapobiegamy".


Głównym celem konkursu jest promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego.

Tegoroczna edycja przebiega pod hasłem "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy". Ma ona zwrócić uwagę na sposoby zapobiegania najczęściej występującym w gospodarstwach rolnych wypadkom osób. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej w dowolnej technice, w formacie A3, ilustrującej hasło projektu.

Uczestnikami przedsięwzięcia mogą być uczniowie szkół podstawowych w następujących kategoriach wiekowych: pierwsza grupa - klasy 0-III, druga grupa - klasy IV-VII.

Termin nadsyłania prac konkursowych do oddziałów regionalnych kas upływa w piątek 6 kwietnia br. Regulamin jest dostępny na stronie internetowej KRUS.

Skomentuj [ 0 ]
13:47, 10.03.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET