Poniedziałek, 17 grudnia 2018 r., imieniny Olimpii, Łazarza, Jolanty

Makowianka ograła MKS Ciechanów

Niespodzianką zakończył się ostatni sparingowy mecz przed rozpoczęciem rundy wiosennej ligi okręgowej piłkarzy Makowianki Maków Mazowiecki. Podopieczni trenera Michała Złotkowskiego pokonali czwartoligowy MKS Ciechanów 1:0. Jedynego gola zdobył Maciej Traczewski.


Piłkarze Makowianki Maków Mazowiecki mają za sobą udane przygotowania do rundy wiosennej w trakcie których zespół rozegrał sześć meczów sparingowych. Trzy z nich wygrał pokonująć Narew Ostrołęka 3:1, Koronę II Ostrołęka 7:1 i MKS Ciechanów 1:0.

Porażkami zakończyły się z kolei mecze z KS Wąsewo 2:3 i Hutnikiem Warszawa 2:5. Konfrontacja z Legionovią II Legionowo zakończyła się remisem 1:1. Najlepszym strzelcem w meczach sparingowych okazał się Maciej Traczewski, który zapisał na koncie Makowianki cztery gole.

Pierwsze spotkanie rundy wiosennej Makowianka Maków Mazowiecki rozegra w sobotę, 17 marca. Rywalem w meczu na stadionie przy ulicy Sportowej będzie Wkra Bieżuń. Początek meczu zaplanowany na godz. 11.00.

Skomentuj [ 0 ]
12:28, 12.03.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET