Piątek, 22 marca 2019 r., imieniny Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

Makowianka zmierzy się z Tęczą Ojrzeń

Piłkarze Makowianki Maków Mazowiecki w spotkaniu 24 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka zmierzą się z Tęczą Ojrzeń. Podopieczni trenera Michała Złotkowskiego powalczą o kolejne ważne punkty dające miejsce w ścisłej czołówce tabeli.


W ostatnim meczu piłkarze Makowianki przegrali z Soną Nowe Miasto 1:2. Wcześnie z kolei Makowianka rozbiła Orzyca Chorzele aż 6:1 i pokonała Wkrę Sochocin 3:1, Żbika Nasielsk 4:2. Porażki Makowianka Maków Mazowiecki doznała z kolei w starciu z Nadnarwianką Pułtusk 0:1.

Tęcza Ojrzeń z kolei w ostatnim meczu pokonała GKS Strzegowo 4:2, a wcześniej wygrała z Soną Nowe Miasto 4:2 i zremisowała z Orzycem Chorzele 1:1.

Makowianka Maków Mazowiecki plasuje się obecnie na czwartej lokacie w tabeli ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Z kolei Tęcza Ojrzeń zajmuje obecnie jedenastą lokatę. W rundzie jesiennej Makowianka przegrała na wyjeździe 0:2. Czy podopieczni trenera Michała Złotkowskiego zrewanżują się i odniosą zwycięstwo?

Makowianka Maków Maz. - Tęcza Ojrzeń, sobota - 12 maja, godz. 13.00. Zapraszamy na stadion przy ulicy Sportowej.

Skomentuj [ 0 ]
10:23, 11.05.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET