Piątek, 22 marca 2019 r., imieniny Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

Czołówka w Dyszobabie. Nie żyją dwie osoby (zdjęcia)

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj miejscowości Dyszobaba (gmina Różan). W wyniku zderzenia osobowej skody z dwoma pojazdami ciężarowymi nie żyją dwie osoby. 75-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu, a 82-letni mężczyzna po przewiezieniu do szpitala zmarł po kilku godzinach.


Do zdarzenia doszło w czwartek 10 maja około godz. 15.00. O szczegółach poinformowała mł. asp. Monika Winnik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia 54-letni mieszkaniec Warszawy kierujący skodą superb, jadąc od Różana w kierunku Ostrołęki z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z pojazdami ciężarowymi. Przeprowadzone badania stanu trzeźwości wykazały, że kierujący byli trzeźwi - podaje mł. asp. Monika Winnik. - Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń 75-letnia pasażerka poniosła śmierć na miejscu, a drugi pasażer 82-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł.

Przez kilka godzin droga była nieprzejezdna. Policjanci wyznaczyli objazdy i kierowali ruchem. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci ruchu drogowego i grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

- Apelujemy o rozsądek, wyobraźnię, dostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpiecznej jazdy - dodaje oficer prasowy.

Zobacz zdjęcia:
Śmiertelny wypadek w Dyszobabie

Skomentuj [ 0 ]
10:56, 11.05.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET