Poniedziałek, 21 maja 2018 r., imieniny Kryspina, Wiktora, Jana

Makowianka na remis z Tęczą Ojrzeń

W spotkaniu 24 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka piłkarze Makowianki Maków Mazowiecki zremisowali z Tęczą Ojrzeń 2:2. Na stadionie przy ulicy Sportowej kibice obejrzeli ciekawą konfrontację.

Pierwsze trafienie było dziełem Łukasza Kozłowskiego już czwartej minucie meczu. Makowianka odrobiła straty po dwóch kwadransach meczu za sprawą Pawła Dorockiego. W drugiej połowie meczu podopieczni trenera Michała Złotkowskiego zdobyli drugiego gola za sprawą Patryka Koczary. Goście wyrównali po golu Bartosza Karczewskiego i mecz zakończył się podziałem punktów.

Po awans pewnie zmierzają z kolei piłkarze Wkry Żuromin, którzy tym razem pokonali na wyjeździe Wkrę Bieżuń 4:1. Z walki o awans nie rezygnują piłkarze Nadnarwianki Pułtusk, którzy tym razem pokonali na wyjeździe Ostrovię Ostrów Mazowiecka 1:0 i tracą sześć oczek do lidera z Żuromina.

Efektowne zwycięstwo na swoim koncie zapisali piłkarze Iskry Krasne, którzy rozbili w derbowym starciu Orzyca Chorzele 6:0.  Taki sam wynik padł w starciu GKS Strzegowo z Wieczfnianką Wieczfnia Kościelna i Korony Szydłowo z Wkrą Sochocin.

Makowianka Maków Mazowiecki - Tęcza Ojrzeń 2:2 (1:1)
Bramki: Dorocki 30., Koczara 50. - Kozłowski 4., Karczewski 71.