Czwartek, 22 listopada 2018 r., imieniny Cecylii, Marka, Maura

Wypadek w Młynarzach. Droga zablokowana (zdjęcia)

Na trasie Ostrołęka-Różan w miejscowości Młynarze (powiat makowski) doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych i ciężarówki. Dwie osoby z obrażeniami ciała zostały zabrane do szpitala w Makowie Mazowieckim.


Według wstępnych ustaleń makowskiej komendy policji, sprawcą wypadku był kierowca samochodu ciężarowego numerach rejestracyjnych z powiatu ostrołęckiego.

- Przyczyną zdarzenia drogowego było niedostosowanie prędkości przez kierowcę ciężarówki na numerach rejestracyjnych z powiatu ostrołęckiego. Mężczyzna w pewnym momencie zaczął gwałtownie hamować, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącymi pojazdami - hondą na warszawskich numerach rejestracyjnych i volkswagenem na litewskich numerach - informuje starszy sierżant Katarzyna Ruszczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

Dwie osoby zostały przewiezione karetką pogotowia do szpitala w Makowie Mazowieckim. Wiadomo już, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu nadal pracują policjanci w celu wyjaśnienia szczegółowych okoliczności wypadku. Mundurowi przygotowali objazdy, kierowcy proszeni są o ostrożność.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 28 maja po godz. 12.00.

Zobacz zdjęcia:
Wypadek w Młynarzach (28.05.2018)

Skomentuj [ 0 ]
14:01, 28.05.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET