Czwartek, 22 listopada 2018 r., imieniny Cecylii, Marka, Maura

Bursztynowy Dzień Dziecka już za kilka dni

Szykuje się największa w regionie impreza dla dzieci. Centrum handlowe Galeria Bursztynowa zaprasza w niedzielę 3 czerwca wszystkie dzieci. Wśród atrakcji znajdą się wzloty balonem, pokaz mody, koncert, pokaz iluzji oraz rozgrywki piłkarskie.


W ostatnim czasie na terenie centrum handlowego można było zaobserwować przygotowania do imprezy z okazji Dnia Dziecka. 25 maja Galeria Bursztynowa miała okazję gościć kilkadziesiąt dzieci. Zarówno starsze, jak i te młodsze mogły wziąć udział w castingu do pokazu mody dziecięcej, który będzie jedną z głównych atrakcji podczas Bursztynowego Dnia Dziecka. Efekty pracy dzieci na planie zdjęciowym można zobaczyć na stronie bursztynowa.pl.

Natomiast 28 maja ostrołęczanie mogli zauważyć na łączce przy centrum handlowym kontrolne wzloty balonem na uwięzi. To kolejna niesamowita atrakcja, która będzie czekała na uczestników imprezy. Jednak, aby wznieść się balonem na kilka, a nawet kilkadziesiąt metrów, należy posiadać paragon o wartości 50 zł za zakupy z dnia 3 czerwca w punktach handlowych i usługowych Galerii Bursztynowej. Atrakcja zaplanowana jest od godziny 16.00 do godz. 20.00. Organizator informuje także, że z powodu nieodpowiedniej pogody, godziny wzlotów balonem mogą zostać przesunięte na późniejsze godziny wieczorne.

Wśród głównych atrakcji znajdą się także koncert Uli Kowalskiej - zwyciężczyni edycji "Mali Giganci", pokaz iluzji w wykonaniu Tomasza Sadowskiego - uczestnika jednej z edycji "Mam Talent" oraz rozgrywki piłkarskie.

Bursztynowy Dzień Dziecka odbędzie się w najbliższą niedzielę 3 czerwca na łączce przy Galerii Bursztynowej (od strony ulicy Rodziny Ulmów). Rozpoczęcie imprezy zaplanowane jest na godzinę 14.00.

Szczegółowy program imprezy dostępny jest na stronie Bursztynowy Dzień Dziecka. Partnerami imprezy są Decathlon i Media Markt.

Galeria Bursztynowa zachęca do obejrzenia zdjęć oraz filmu wideo z castingu.

Zapraszamy,

Galeria Bursztynowa
Ostrołęka, ul. Fieldorfa "Nila" 28
bursztynowa.pl
profil na Facebooku

Artykuł sponsorowany

Skomentuj [ 0 ]
15:04, 30.05.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET