Czwartek, 22 listopada 2018 r., imieniny Cecylii, Marka, Maura

Obejrzyj film z pokazu mody dziecięcej (wideo)

Galeria Bursztynowa na swojej stronie opublikowała wideo relacjonujące pokaz mody dziecięcej, który odbył się na scenie podczas Bursztynowego Dnia Dziecka. Dzieci zaprezentowały kolekcje marek Reporter Young, Kanz, Coccodrillo oraz 5.10.15.


W niedzielę 3 czerwca na łączce przy centrum handlowym czekało mnóstwo atrakcji dla najmłodszych z okazji ich święta. Najbardziej emocjonalny dla uczestników, jak i widzów był pokaz mody dziecięcej. Wzięło w nim udział ponad dwadzieścioro dzieci z powiatu ostrołęckiego oraz okolicznych powiatów. Dzieci zakwalifikowały się do modowego show w drodze castingu, który miał miejsce kilka dni wcześniej w Galerii Bursztynowej. Obejrzyjcie film z castingu.

Zanim młodzi modelki i modele zaprezentowali się na scenie, zostali poddani stylizacji fryzur i drobnemu makijażowi, by mogli poczuć się jak największe gwiazdy w świecie mody. Na scenie dzieci zaprezentowały kolekcje marek Reporter Young, Kanz, Coccodrillo oraz 5.10.15.

Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Galeria Bursztynowa
Ostrołęka, ul. Fieldorfa "Nila" 28
bursztynowa.pl
profil na Facebooku

Artykuł sponsorowany

Skomentuj [ 0 ]
10:21, 21.06.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET