Środa, 22 maja 2019 r., imieniny Heleny, Wiesławy, Romy

Nosek nowym szkoleniowcem FC 2012 Różan?

33-letni doświadczony piłkarz Korony Ostrołęka Michał Nosek w przyszłym sezonie ma poprowadzić w rozgrywkach B klasy FC 2012 Różan. Na stanowisku miałby zastąpić Łukasza Kubika i rywalizować z drużyną o zwycięstwa w ligowych i pucharowych meczach.


FC 2012 Różan w całym sezonie B klasy w minionym sezonie zapisał na swoim koncie zaledwie cztery punkty. Trzy trafiły na konto zespołu walkowerem za spotkanie z Koroną II Ostrołęka. W zespole prowadzonym przez trenera Pawła Samsela wystąpił wówczas nieuprawniony zawodnik. 

Remisem zakończyło się z kolei wyjazdowe spotkanie z Orzem Goworowo na inaugurację rozgrywek B klasy. Teraz zarząd klubu chce ściągnąć do prowadzenia zespołu seniorów Michała Noska, jednak zawodnik podkreśla, że możliwa jest praca tylko z pozycji ławki trenerskiej.

- Otrzymałem propozycję od działaczy z Różana, ale nie podjąłem jeszcze żadnej decyzji, bo pierwszeństwo ma Korona - podkreśla trener Michał Nosek. - Rozważam możliwość prowadzenia drużyny seniorów, ale występować jako piłkarz nadal będę w Koronie.

Więcej w portalu sport.moja-ostroleka.pl.

Skomentuj [ 0 ]
10:00, 04.07.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET