Czwartek, 22 listopada 2018 r., imieniny Cecylii, Marka, Maura

Wielki powrót letnich imprez Zbyszko w Nowogrodzie (wideo)

Po krótkiej przerwie, organizatorzy największych, letnich imprez w Nowogrodzie zapraszają na nowy sezon 2018. Cykl zapoczątkuje zespół Extazy, znany z hitu "Noc taka czarna" oraz polscy didżeje. Atrakcją będzie pokaz największych laserów w Polsce.


Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 8 lipca. Gościć będą didżeje: Lacros, Killer, Salis, Demon, Lewy, Bart Van Crazy!

Całkowicie zmienił się wystrój ogromnej wiaty koncertowej, ale bez zmian pozostawiono najlepszy pod słońcem klimat jaki tam panował.

- To jednak nie wszystko co Was zaskoczy, bo technika oświetleniowa w tym roku spowoduje, że przeniesiemy Was w nowy wymiar wrażeń audio wizualnych! Dojdą także nowe strefy z letnimi lożami - piszą organizatorzy.

Informacje o wydarzeniu można znaleźć w wydarzeniu na Facebooku. Biorąc udział w konkursie możecie wygrać: 20 podwójnych zaproszeń VIP lub 20 zniżek na zakup biletu w cenie 15 zł. Wystarczy dodać znajomych do wydarzenia i napisać o tym na tablicy wydarzenia!

Artykuł sponsorowany

Skomentuj [ 0 ]
09:12, 05.07.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET