Środa, 22 maja 2019 r., imieniny Heleny, Wiesławy, Romy

Artur Rawa najlepszym strzelcem A klasy

Artur Rawa został najlepszym strzelcem rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Napastnik Orła Sypniewo w całym sezonie strzelił aż 39 goli i wyprzedził kolejnych w zestawieniu Mariusza Kopeckiego z Kryształu Glinojeck i Mateusza Rutkowskiego z PAF Płońsk.


Czwarte miejsce w zestawieniu zajął Maciej Szymański z Aldo Bartnika Myszyniec z 19 trafieniami na koncie, a piąte Paweł Murawski z KS Wąsewo z dorobkiem 17 goli. Z kolei 14 goli strzelił Łukasz Staśkiewicz z Kurpika Kadzidło, 12 bramek dla Rzekunianki Rzekuń zdobył z kolei Konrad Sobotka, a 11 trafień zaliczył Tomasz Murach z Aldo Bartnika Myszyniec.

Najlepszym strzelcem zespołu z Baranowa był z kolei Paweł Kuzia, który w całym sezonie zdobył siedem bramek. W nowym sezonie rozgrywek A klasy z pewnością również nie zabraknie emocjonującej rywalizacji o koronę króla strzelców.

Do zmagań przystąpią m.in. piłkarze Orła Sypniewo i beniaminka Pełty Karniewo, która powróciła do wyższej klasy rozgrywkowej.

Skomentuj [ 0 ]
08:22, 07.07.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET