Wtorek, 22 stycznia 2019 r., imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego

Kluby z regionu w kolejce po Majkowskiego

29-letni napastnik Kamil Majkowski w minionym sezonie występował w barwach Motoru Lublin w rozgrywkach III ligi. Na swoim koncie zapisał dwie bramki, wystąpił we wszystkich ligowych meczach, ale postanowił powrócić do Makowa Mazowieckiego.


Zainteresowanie piłkarzem wykazało kilkanaście klubów z naszego regionu, a najbardziej konkretne propozycje padły z MKS Przasnysz, Korony Ostrołęka i Makowianki Maków Mazowiecki.
- Przyznaję, ofert było naprawdę bardzo dużo i wielu działaczy namawiało mnie na transfer, ale postawiłem, że pomogę Makowiance w walce o IV ligę - mówi Kamil Majkowski. - Wierzę, że możemy w obecnym sezonie powalczyć o jedną z dwóch pozycji, która na zakończenie sezonu da awans do IV ligi.

Z grona IV-ligowców o piłkarza walczyły m.in. zespoły MKS Przasnysz i Korony Ostrołęka, ale piłkarz zdecydował się pozostać w rodzinnym Makowie Mazowieckim na kolejny sezon.

Cały materiał w serwisie sport.moja-ostroleka.pl. 

Skomentuj [ 0 ]
10:03, 23.07.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET