Wtorek, 22 stycznia 2019 r., imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego

Zamieszkać w Nadarzynie - co to znaczy?

Nadarzyn to jedna z najbardziej znanych miejscowości położonych w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Od kilku lat zauważa się coraz większy napływ osób, które kupują w Nadarzynie oraz jego okolicach mieszkania zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Co nimi kieruje?


W Nadarzynie oraz jego okolicach powstają coraz nowsze inwestycje deweloperskie, które cieszą się dużym zainteresowaniem potencjalnych mieszkańców tych stron. Nie od dziś wiadomo bowiem, że podwarszawski rynek nieruchomości przeżywa swój złoty wiek.

Dlaczego jednak kupujący wybierają Nadarzyn oraz jego okolice? Co sprawia, że strony te są tak atrakcyjne i zachęcają do zakupienia w nich domu lub mieszkania? Na te pytania odpowiemy wraz partnerem artykułu, inwestorem odpowiedzialnym z budowę inwestycji Walendów Park.

Dogodny dojazd do Warszawy dla każdego

Wybierając mieszkanie w Nadarzynie, zarówno zmotoryzowani jak i niezmotoryzowani będą mogli w krótkim czasie dostać się do ścisłego centrum Warszawy. Szacuje się, że jest to możliwe nawet w 20 minut, co w przypadku niektórych dzielnic Warszawy jest wynikiem nieosiągalnym.

Sytuacja ta spodoba się każdej grupie wiekowej. Maluchy będą mogły jeździć do wymarzonej szkoły, młodzi single - do pracy oraz na imprezy, rodzice - do pracy i na większe zakupy, a seniorzy - w celach turystycznych i zakupowych.

Mniejsze niż w stolicy ceny

Jeśli czynnik lokalizacyjny jeszcze nie jest wystarczającym, to warto wytoczyć większe działa. Chyba nie ma ważniejszej kwestii podczas kupowania nieruchomości jak jej cena. W Nadarzynie oraz jego okolicach możemy kupić mieszkania w naprawdę okazyjnych cenach, o wiele niższych niż w Warszawie. Warto wspomnieć tu chociażby nowe osiedle Walendów Park, na którym cena metra kwadratowego zaczyna się już od 4750 złotych! To dwukrotnie, a czasem nawet trzykrotnie niższa kwota od tej, jakiej żądają właściciele mieszkań oraz inwestorzy na rynku stołecznym.

Przestrzeń przyjazna każdemu

Jednak nie należy wciąż porównywać Nadarzyna do Warszawy, ponieważ to dwa różne miasta. Nadarzyn jest o wiele spokojniejszy i idealnie sprawdzi się jako azyl oraz oaza dla każdego, kto po ciężkim dniu chciałby odpocząć i zrelaksować się w ciszy i wśród zieleni, nie rezygnując przy tym z podstawowej infrastruktury oraz możliwości rozwoju sportowego czy kulturalnego.

Artykuł sponsorowany

Skomentuj [ 0 ]
15:36, 27.07.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET