Wtorek, 22 stycznia 2019 r., imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego

Jeszcze nie jest za późno, aby od września zacząć naukę zawodu

Dzisiejszy dynamicznie rozwijający się rynek pracy i zmieniające się potrzeby klientów wymagają dostosowania się do nowej rzeczywistości pracodawców i pracowników. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce oferuje pięć atrakcyjnych kierunków.


W ofercie: technik usług kosmetycznych, terapeuta zajęciowy, opiekun medyczny, technik masażysta i technik sterylizacji medycznej.

Tworząc ofertę, szkoła odpowiada na aktualne potrzeby rynku, dostosowuje się także do ciągłych przeobrażeń. Stwarza możliwość dowolnego kształtowania własnej ścieżki zawodowej, zdobywania i uzupełniania wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych.

Wyżej wymienione kierunki z branży medycznej cieszą się popularnością, szczególnie w sytuacji, gdy zapotrzebowanie na fachowców jest ogromne i cały czas rośnie. Można to zauważyć nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju, gdzie jest wiele propozycji pracy, m.in. w zakładach opiekuńczo-leczniczych, ośrodkach i domach pomocy społecznej, w szpitalach, niepublicznych zespołach opieki zdrowotnej, fundacjach i stowarzyszeniach oraz mieszkaniach prywatnych.

Niezwykle popularny jest również kierunek: technik usług kosmetycznych, dający możliwość zatrudnienia w salonach, gabinetach kosmetycznych, czy też w ośrodkach Spa & Wellness. Osoba nabywająca ten zawód, może też założyć własny salon, a z czasem rozwinąć działalność i zatrudnić nowych pracowników.

Centrum daje możliwość zdobycia kwalifikacji w trakcie roku lub dwóch lat (w zależności od wybranego kierunku). W tym czasie można zdobyć wiedzę, umiejętności i oficjalne uprawnienia do podjęcia pracy w zawodzie. Pozwala to szybko wejść na rynek pracy z gwarancją, że po zakończeniu edukacji zdobyty zawód wciąż będzie poszukiwany i atrakcyjny.

CKZiU oferuje naukę całkowicie bezpłatnie, w systemie dziennym, wieczorowym, zaocznym. Uczniem centrum może zostać każdy, bez względu na wiek. Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej, matura nie jest wymagana.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę w oparciu o sprawdzone metody i z wykorzystaniem bogato wyposażonych pracowni. Gwarantuje to optymalne warunki nauki i przygotowanie do praktycznego wykonywania zawodu na wysokim poziomie.

Nauka kończy się zewnętrznym egzaminem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie przeprowadzanym przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Warszawie. Dzięki temu, że szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym, wszystkie egzaminy odbywają się w miejscu, w którym uczniowie się kształcą.

Właśnie trwa rekrutacja! Zainteresowanych podjęciem nauki na wymienionych kierunkach zapraszamy do dokonania zapisu.

Zapraszamy!

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce
Ostrołęka, ul. Parkowa 6
Tel. (29) 764-66-37
www.ckziu.ostroleka.pl

Artykuł sponsorowany

Skomentuj [ 0 ]
10:21, 07.08.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET