Wtorek, 22 stycznia 2019 r., imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego

Makowianka zmierzy się z Wkrą Sochocin

Piłkarze Makowianki Maków Mazowiecki od spotkania z Wkrą Sochocin rozpoczną rywalizację w nowym sezonie ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Michała Złotkowskiego chcą go rozpocząć mocnym akcentem.


Makowianie rozegrali cztery sparingi w okresie przygotowawczym. Pokonali w nich pewnie Świt Baranowo 6:2, Legionovię II Legionowo 4:3, Narew Ostrołęka 3:0 i przegrali z MKS Ciechanów 1:4.

Dla kibiców bardzo ważny jest powrót do drużyny po wojażach w wyższych klasach rozgrywkowych Kamila Majkowskiego, który już w sparingach pokazał jak wartościowym jest piłkarzem. Na koncie drużyny zapisał pięć bramek i kilka asyst.

Makowianka będzie faworytem wyjazdowej konfrontacji z Wkrą Sochocin. Rywale w okresie przygotowawczym wygrali mecze z Jutrzenką Unieck 4:0, GKS Gumino 4:0, Stegny Wyszogród 4:0 oraz zremisowali z Ihoud Bnei Baqa FC U19 (Izrael) 2:2 i Dąb II Wieliszew. Większość zespołów była jednak niżej notowana.

Wkra Sochocin - Makowianka Maków Mazowiecki, sobota - 11 sierpnia, godz. 16.00.

Skomentuj [ 0 ]
10:28, 10.08.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET