Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Taka nowa, a już z rabatem

W najbliższy weekend (1 i 2 września br.) klienci Galerii Bursztynowej będą mogli kupić produkty z nowej kolekcji Top Secret aż z 30-procentowym rabatem! Akcji promocyjnej będą towarzyszyły porady kosmetyczne, konkursy oraz degustacja deserków.


Sklep Top Secret w Galerii Bursztynowej zaprasza do udziału w wydarzeniu promującym nową kolekcję. W dniach 1 i 2 września br. (sobota i niedziela) będzie można skorzystać aż z 30 proc. rabatu na produkty, które będą modne w nadchodzącym sezonie. To niepowtarzalna okazja dla klientów, zwłaszcza miłośników tej marki.

W weekend na klientów będą czekać także konkursy, w których do wygrania będą bony zakupowe. Dodatkowo fachowych porad kosmetycznych udzieli konsultantka Avon. Wydarzeniu będzie towarzyszyła degustacja pysznych deserków.

To kolejna akcja Galerii Bursztynowej z cyklu "Na czerwonym dywanie", w ramach której centrum handlowe zaprasza do współpracy zainteresowane akcją sklepy. Dzięki temu marki mogą wyjść poza przestrzeń swoich lokali na pasaże galerii i zaprezentować nowe kolekcje, czy też pokusić klientów bonusami do zakupów. To również świetna okazja na zakupy z wysokimi rabatami.

Więcej na temat nowej kolekcji Top Secret można dowiedzieć się na stronie www.bursztynowa.pl.

Zapraszamy,

Galeria Bursztynowa
Ostrołęka, ul. Fieldorfa "Nila" 28
www.bursztynowa.pl
www.bursztynowapark.pl
www.facebook.com/GaleriaBursztynowa

Artykuł sponsorowany

Skomentuj [ 0 ]
09:15, 31.08.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET