Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Myjnia samochodowa przy Bursztynowa Park zaprasza (zdjęcia, wideo)

Bez zarysowań, wygodnie, szybko oraz w niskiej cenie. To zalety myjni automatycznej i samoobsługowej przy parku handlowym Bursztynowa Park. Bezpieczne i ekologiczne urządzenia myjące zostały stworzone według najnowocześniejszych rozwiązań na rynku.


Myjnia automatyczna wyposażona jest w szczotki przylegające do każdego kształtu auta. System sterowania w dwóch płaszczyznach jest idealnym rozwiązaniem także dla samochodów SUV oraz kombi ze ściętym tyłem. Szczotki myjące są bardzo miękkie, utworzone z materiału najnowszej generacji - ze spienionego polietylenu. Usuwają brud i chronią lakier, bez obawy o zarysowania.

Nawet jeżeli wybierzemy zaawansowany program, czyszczenie potrwa kilka minut. To sprawdzony wybór szczególnie dla zapracowanych osób. Do wyboru jest kilka programów mycia, ale nawet za ten najbardziej zaawansowany zapłacimy kilkanaście złotych.

Dla klientów dostępna jest także myjnia samoobsługowa, bezdotykowa, posiadająca sześć stanowisk. Dzięki myjce ciśnieniowej można usunąć nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Dokładnie zmywa brud z nadkoli i podwozia.

Samoobsługowa myjnia bezdotykowa ma wiele zalet. Jest tania, za kompletne czyszczenie zapłacimy najwyżej kilka złotych. Posiada pięć programów mycia. W ofercie dostępne są także dwa stanowiska z odkurzaczami.

Więcej na temat myjni na stronie www.bursztynowapark.pl.

Zapraszamy,

Bursztynowa Park
Ostrołęka, ul. Goworowska 41
www.bursztynowapark.pl

Zobacz zdjęcia:
Myjnia samochodowa przy Bursztynowa Park

Artykuł sponsorowany

Skomentuj [ 0 ]
09:08, 06.09.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET