Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Puchar Polski z walkowerami i niespodziankami

Pięć meczów zostało rozegranych w ramach trzeciej rundy rozgrywek Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. Z rywalizacji wycofały się wyżej notowane zespoły KS CK Troszyn i Mazowsza Jednorożec, zapewniając awans ekipom z Andrzejewa i Sypniewa.


Emocjonujących pojedynków mimo to w trzeciej rundzie Pucharu Polski nie brakowało. W spotkaniu rozegranym w Karniewie, miejscowa Pełta w regulaminowym czasie gry zremisowała z Ostrovią Ostrów Mazowiecka 2:2. W karnych lepsi okazali się podopieczni trenera Pawła Kowalczyka wygrywając 4:2.

Tamka Dzierzgowo przegrała z Soną Nowe Miasto 4:8, Olimp Ciechanów pokonał Tęczę Ojrzeń 5:3. W spotkaniu rozegranym w Sochocinie miejscowa Wkra zremisowała ze Żbikiem Nasielsk 1:1, a w karnych lepszy okazał się Żbik. Błękitni Raciąż również w regulaminowym czasie gry zremisowali z PAF Płońsk 1:1, a w rzutach karnych wygrali 4:2.

Mecze IV rundy zostały zaplanowane przez COOZPN na środę, 26 września zostaną rozegrane już z udziałem czwartoligowców - Korony Ostrołęka, MKS Ciechanów, Wkry Żuromin, Mławianki Mława i MKS Przasnysz.

Wyniki meczów III rundy Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka:
Tamka Dzierzgowo (A) - Sona Nowe Miasto (LO) 4:8
Olimp Ciechanów (B) - Tęcza Ojrzeń (LO) 5:3
Pełta Karniewo (A) - Ostrovia Ostrów Maz. (LO) 2:2 k. 3:4
Wkra Sochocin (LO) - Żbik Nasielsk (LO) 1:1 k. 0:3
Błękitni Raciąż (A) - PAF Płońsk (LO) 1:1 k. 4:2
GKS Andrzejewo (B) - KS CK Troszyn (LO) 3:0 (wo)
Orzeł Sypniewo (A) - Mazowsze Jednorożec (LO) 3:0 (wo)

Skomentuj [ 0 ]
09:32, 06.09.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET