Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Puchar Polski w okręgu wkracza w decydującą fazę

Dwanaście zespołów pozostało w rywalizacji w rozgrywkach Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. W czwartej rundzie dołączy beniaminek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej Wkra Żuromin. Czy niżej notowane zespoły sprawią kolejne niespodzianki?


GKS Max-Rol Andrzejewo prowadzony przez trenera Łukasza Kamińskiego podejmie wyżej notowaną Ostrovię Ostrów Mazowiecka. Ciekawie zapowiada się spotkanie w Sypniewie, gdzie miejscowy Orzeł zmierzy się z Soną Nowe Miasto.

W pozostałych dwóch parach Olimp Ciechanów zmierzy się ze Żbikiem Nasielsk, a Błękitni Raciąż podejmą Wkrą Żuromin. Mecze zostały zaplanowane na środę, 26 września na godz. 16.00.

W V rundzie rozgrywek Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka do rywalizacji przystąpią pozostałe zespoły z grona czwartoligowców - Korona Ostrołęka, MKS Ciechanów, Mławianka Mława i MKS Przasnysz. Mecze zaplanowane zostały na środę, 3 października na godz. 16.00. Dla dwóch najlepszych zespołów czekają nagrody finansowe oraz przepustka do Pucharu Polski na Mazowszu.

Pary IV rundy Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka:
GKS Andrzejewo (B) - Ostrovia Ostrów Maz. (LO)
Orzeł Sypniewo (A) - Sona Nowe Miasto (LO)
Olimp Ciechanów (B) - Żbik Nasielsk (LO)
Błękitni Raciąż (A) - Wkra Żuromin (IV)

Skomentuj [ 0 ]
10:14, 12.09.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET