Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Zderzenie trzech aut w Ulaskach. Osiem osób trafiło do szpitala (zdjęcia)

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło na drodze wojewódzkiej nr 626 w Ulaskach (gm. Czerwonka). Osiem osób z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Policjanci apelują do wszystkich młodych kierowców o zachowanie większej rozwagi.


Do zdarzenia doszło w piątek 14 września o godz. 21.20. Na drodze w Ulaskach zderzyły się ze sobą trzy pojazdy - dwa peugeoty i ciągnik rolniczy.

- Wstępne ustalenia wskazują, że 18-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego kierujący peugeotem jadąc z Makowa Mazowieckiego w kierunku Gąsewa podjął manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego z przyczepą. Niestety uderzył w tylne koło przyczepy i zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem osobowym peugeot, którym podróżowała 3-osobowa rodzina z powiatu makowskiego z kilkumiesięcznym dzieckiem - wyjaśnia Monika Winnik z Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

W wyniku tego zdarzenia ciężkim obrażeń ciała doznał 18-latek kierujący peugeotem, który został zabrany śmigłowcem do szpitala w Warszawie. Czterech pasażerów w wieku 17 i 18 lat trafiło do szpitala. Wszyscy to mieszkańcy powiatu ciechanowskiego. Trzyosobowa rodzina również została przewieziona do szpitala, na szczęście nie odnieśli oni poważnych obrażeń.

Jak poinformowała nas makowska policja, 26-letnia kierująca peugeotem oraz 23-letni kierujący ciągnikiem rolniczym z przyczepą byli trzeźwi.

- Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych - dodaje Monika Winnik.

Zobacz zdjęcia:
Zderzenie trzech aut w Ulaskach (Fot. KPP w Makowie Mazowieckim)

Skomentuj [ 1 ]
13:42, 17.09.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Magdalena @ 14:21, 17.09.2018r. IP: *.*.202.27

Rodzinę poszkodowanych osób z wypadku proszę o wiadomośc e-mail:

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET