Środa, 22 maja 2019 r., imieniny Heleny, Wiesławy, Romy

Makowianka zmierzy się z Wkrą Bieżuń

Piłkarze Makowianki Maków Mazowiecki w spotkaniu dziewiątej kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka podejmą Wkrę Bieżuń. Podopieczni trenera Michała Złotkowskiego powalczą o kolejny ważny komplet punktów do tabeli.


Makowianka w obecnym sezonie po powrocie Kamila Majkowskiego prezentuje bardzo wysoką dyspozycję. W ostatnim meczu makowscy piłkarze pokonali KS CK Troszyn 4:0, wcześniej rozbili Mazowsze Jednorożec 9:1 i przegrali z Nadnarwianką Pułtusk 1:3.

Wkra Bieżuń w ostatnich trzech konfrontacjach pokonała Orzyca Chorzele 2:0, uległa Nadnarwiance Pułtusk 1:2 i otrzymała trzy punkty walkowerem za starcie z Mazowszem Jednorożec. Kto tym razem zgarnie komplet punktów?

Makowianka obecni ma 19 punktów na koncie, a Wkra Bieżuń - 16. Goście mogą zrównać się punktami z ekipą z Makowa Mazowieckiego. Podopieczni trenera Michała Złotkowskiego w przypadku zwycięstwa mogą zmniejszyć stratę do dwóch czołowych zespołów ligi okręgowej.

Makowianka Maków Maz. - Wkra Bieżuń, sobota - 29 września, godz. 11.00. Zapraszamy na stadion przy ulicy Sportowej.

Skomentuj [ 1 ]
18:41, 27.09.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Waldek @ 08:02, 08.10.2018r. IP: *.*.202.123

Następne punkty Makowianka przywiozła z terenu

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET