Niedziela, 21 kwietnia 2019 r., imieniny Anzelma, Bartosza, Konrada

Akcja "Bursztynowa dla zdrowia" na topie (wideo)

Blisko 1500 osób skorzystało już z bezpłatnych badań oraz konsultacji lekarskich w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce. Zapraszamy do obejrzenia filmu z ostatniej akcji "Bursztynowa dla zdrowia". Wydarzenie miało miejsce w niedzielę 7 października.


Podczas ostatniej akcji "Bursztynowa dla zdrowia", centrum handlowe odwiedzili m.in. okulista i optometrysta. Badania wzroku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Bardzo dużo zostało przebadanych w tym kierunku dzieci.

Tego dnia można było także sprawdzić wady postawy u najmłodszych, skorzystać z badania skóry oraz porad dietetyka.

- W sumie 7 października z badań i konsultacji bezpłatnie skorzystało blisko 300 osób. Natomiast, od momentu otwarcia galerii, czyli w ciągu 4 lat zorganizowanych zostało około dziesięć akcji prozdrowotnych. Z oferowanych przez galerię badań i konsultacji skorzystało podczas tych eventów blisko 1500 osób - informuje Wacław Karolak, szef działu marketingu w Galerii Bursztynowej.

- Jest to dla nas ogromna satysfakcja, że klienci chętnie biorą udział w akcjach prozdrowotnych organizowanych w Galerii Bursztynowej oraz świadomie podejmują decyzję o profilaktycznym korzystaniu z badań oferowanych przez specjalistów, których zapraszamy do centrum handlowego - podkreśla Wacław Karolak.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z ostatniej akcji "Bursztynowa dla zdrowia".

Artykuł sponsorowany

Skomentuj [ 0 ]
16:45, 16.10.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET