Sobota, 5 grudnia 2020 r., imieniny Saby, Kryspiny, Wilmy

Plebiscyt Sportowiec Roku 2018 wystartował

Wybieramy najlepszych sportowców w regionie, którzy w 2018 roku odnosili sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Wytypowaliśmy ponad 60 utalentowanych osób, ale lista kandydatów pozostaje otwarta dla sportowców.


Dobiega końca wyjątkowy rok 2018, który był niezwykle udany dla sportowców z naszego regionu. Bardzo postęp poczynili przedstawiciele sportów indywidualnych, którzy z powodzeniem rywalizowali w imprezach najwyższej rangi. Nie zabrakło również dobrych wyników w sportach drużynowych.

Nominowani do tytułu Najpopularniejszego Sportowca Roku 2018 w regionie to zawodnicy, którzy w mijającym roku zdobywali medale na imprezach rangi europejskiej, Mistrzostw Polski, Pucharu Polski dla klubów z naszego regionu, byli powoływani do reprezentacji Polski lub stali się czołowymi postaciami zespołów walczących w seniorskich rozgrywkach ligowych.

Wytypowaliśmy ponad 60 utalentowanych sportowców odnoszących sukcesy w kilkunastu dyscyplinach i zrzeszonych w ponad 30 klubach z terenu Ostrołęki, Makowa Mazowieckiego, Ostrowi Mazowieckiej, Przasnysza i przyległych powiatów. Czytelnicy Makow24.pl mogą wciąż zgłaszać nowych kandydatów. Twój głos to nagroda dla nich za niezwykle ciężką pracę.

Najpopularniejszego sportowca wybiorą czytelnicy dzienników internetowych Moja Ostrołęka, OstrowMaz24.pl, Makow24.pl, Przasnysz.eu i Telewizji Kablowej Esprit, a tytuł Najlepszego Sportowca Roku 2018 w regionie przyzna Kapituła Konkursu. Laureaci (najlepsza dziesiątka w głosowaniu) otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe i pamiątkowe statuetki.

Dodatkowo Kapituła Konkursu przyzna dodatkowe wyróżnienia dla Trenera Roku 2018, Sportowego Odkrycia Roku 2018, Działacza Roku 2018, Animatora Sportu Roku 2018, Organizatora Imprezy Roku 2018 i Drużyny Roku 2018.

Finałowa Gala plebiscytu "Sportowiec Roku 2018" została zaplanowana na wtorek 19 lutego 2019 roku w pensjonacie Warszawska 34 w Ostrołęce.

Sylwetki nominowanych sportowców, opis sukcesów i szczegóły plebiscytu znajdziecie na specjalnej stronie plebiscytu "Sportowiec Roku 2018".

Skomentuj [ 0 ]
08:29, 14.12.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET