Wtorek, 22 września 2020 r., imieniny Maurycego, Tomasza, Joachima

Marcin Majewski Sportowcem Roku 2019?

Marcin Majewski to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Academii Gorila Ostrów Mazowiecka, który w sezonie 2019 podjął się nowej roli. Sukcesy osiąga wciąż jako zawodnik, ale również sam prowadzi zajęcia jako szkoleniowiec.


Sezon 2019 dla Marcina Majewskiego nie był tak udany, jak poprzednie. Wszystko przez kontuzję, która wyłączyła go z udziału przez większą część sezonu z najważniejszych startów. Dla zawodnika najważniejsze było to, aby powrócić do rywalizacji i zacząć odnosić kolejne zwycięstwa.

Pierwszą walką po powrocie do rywalizacji była Warszawska Granda na Pięści i Giry. W zawodach reprezentant Academii Gorila Ostrów Mazowiecka zanotował porażkę, ale wyciągnął z niej wnioski i skutecznie powrócił do swojej koronnej konkurencji, czyli walk w K1.

Podczas XX Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie Marcin Majewski odniósł pewne zwycięstwo, po dobrej walce. W ten sposób pokazał, że powrócił na odpowiednie tory i w kolejnym sezonie stać go na walkę o zdecydowanie wyższe cele. Swoim kolegom z klubu przekazał z kolei cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w kolejnych startach.

Marcin Majewski czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.352 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostępny jest na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2019. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Skomentuj [ 0 ]
09:36, 11.01.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET