Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Szymon Niziński Sportowcem Roku 2019?

Szymon Niziński ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez, a najważniejszy był medal imprezy rangi mistrzostw Polski w kategorii juniorów.


Podopieczny shihana Wiesława Orzoła wygrał swoje wszystkie walki w kategorii -60 kg podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców, które odbyły się w Makowie Mazowieckim. Sędziowie przyznali mu również miano najlepszego zawodnika całych zawodów w kategorii juniorów.

Reprezentant Ostrołęckiego KKK i gminy Rzekuń z powodzeniem rywalizował także w zawodach IKO Polish Open w Ostródzie, gdzie w swojej kategorii -60 kg wywalczył pierwszą lokatę. Na swoim koncie zapisał także srebrny medal w Mistrzostwach Polski Wschodniej w Radzyminie.

Sezon 2019 Szymon Niziński zakończył świetnym startem w zawodach Pucharu Polski Juniorów we Włocławsku. W kategorii -60 kg podopieczny shihana Wiesława Orzoła wywalczył złoty medal, pewnie wygrywając wszystkie pojedynki.

Szymon Niziński to jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, który czyni stałe postępy. Z pewnością sukcesy również na arenie międzynarodowej w jego przypadku są tylko kwestią czasu.

Szymon Niziński czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.354 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostępny jest na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2019. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Skomentuj [ 0 ]
09:38, 11.01.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET