Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Aleksandra Niewiadomska Sportowcem Roku 2019?

To był bardzo udany sezon dla zawodniczki Academii Gorila Ostrów Mazowiecka Aleksandry Niewiadomskiej. Na koncie fighterki pojawiły się zwycięstwa w prestiżowych zawodach przeprowadzonych nie tylko w Ostrowi Mazowieckiej, ale również całym regionie.


Ważnym startem dla reprezentantki ostrowskiej Academii Gorila był udział w gali WOR War 03 w hali przy ulicy Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej. Przed własną publicznością Aleksandra Niewiadomska pokonała Alicję Brodzik (Ruban Fight & Fitness Mrągowo). Wojowniczki zmierzyły się wówczas w kategorii w kategorii do 60 kg w formule K1.

Aleksandra Niewiadomska odniosła zwycięstwo także w zawodach Pucharu Polski Sztuk Walki Wak-1F/GBF 2019. Na koncie zawodniczki warto odnotować także zwycięstwo w pojedynku na lidze kickboxingu K1 w Uniq Fight Club i nagrodę dla najlepszej seniorki w formule K1.

Zawodniczka ostrowskiej Academii Gorila z powodzeniem rywalizowała również w Warszawskiej Grandzie na Pięści i Giry, gdzie również odnosiła zwycięstwa. Z pewnością to sezon, który na długo zapadnie w pamięci niezwykle utalentowanej zawodniczki.

Aleksandra Niewiadomska czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.338 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostępny jest na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2019. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Skomentuj [ 0 ]
02:22, 12.01.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET