Wtorek, 22 września 2020 r., imieniny Maurycego, Tomasza, Joachima

Bezpłatna nauka zawodu i płatny staż już od lutego

Jeszcze tylko do 24 stycznia można zapisywać się do Medyczno-Społecznej Szkoły Policealnej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce. Już zimą jest szansa rozpoczęcia nauki na jednym z atrakcyjnych kierunków, na który wciąż trwają zapisy.


W ofercie: opiekun medyczny (1 rok), terapeuta zajęciowy (2 lata), opiekunka dziecięca (2 lata), technik BHP (1,5 roku).

Dlaczego warto skorzystać z oferty centrum ?
Branża medyczna przeżywa obecnie swój rozkwit. Rynek usług, w tym medycznych, potrzebuje ludzi. Pracownicy wykonujący zawody medyczne znajdują zatrudnienie w kraju i za granicą, ponieważ na ich usługi jest duże zapotrzebowanie. Ministerstwo Zdrowia prognozuje, że w Polsce w najbliższym czasie wyraźnie wzrośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowany średni personel medyczny.

W szkołach policealnych już w ciągu roku lub dwóch lat (w zależności od wybranego kierunku) można zdobyć wiedzę, umiejętności i oficjalne uprawnienia do podjęcia pracy w niektórych zawodach. Dzięki temu nie tylko szybko można wejść na rynek pracy, ale też uzyskuje się gwarancje, że po zakończeniu edukacji zdobyty zawód wciąż będzie poszukiwany.

Szkoła stwarza możliwość zdobycia kwalifikacji, a także pozyskania umiejętności, które są praktyczne w życiu codziennym (np. na kierunku terapeuta zajęciowy).

Centrum proponuje też płatne staże oraz dodatkowe kursy i warsztaty.

Słuchaczem Medyczno-Społecznej Szkoły Policealnej może zostać absolutnie każdy, bez względu na wiek. Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej, matura nie jest wymagana. Należy podkreślić, że osoby 50+ mają równe szanse w zdobyciu zawodu.

Warto wyraźnie podkreślić, że nauka jest całkowicie bezpłatna - Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego jest szkołą publiczną, prowadzoną przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Wszystkie zajęcia prowadzą profesjonaliści i praktycy w zawodzie o wysokich kwalifikacjach z przygotowaniem pedagogicznym. Doskonale i nowocześnie wyposażone pracownie umożliwiają praktyczną naukę zawodu w rzeczywistych warunkach pracy. Szkoła udostępnia słuchaczom bogate zbiory literatury fachowej i materiałów audiowizualnych, bezpłatny dostęp do Internetu. CKZiU zapewnia słuchaczom również praktykę zawodową.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie CKZiU w Ostrołęce lub uzyskać pod numerem telefonu (29) 764-66-37.

Zapraszamy,

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Ostrołęka, ul. Parkowa 6

Artykuł sponsorowany

Skomentuj [ 0 ]
12:26, 13.01.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET