Wtorek, 22 września 2020 r., imieniny Maurycego, Tomasza, Joachima

Przemysław Maliszewski Sportowcem Roku 2019?

Przemysław Maliszewski to od kilku sezonów czołowy zawodnik MKS Małkinia. W drużynie prowadzonej przez trenera Karola Dmochowskiego w sezonie 2018/2019 odgrywał kluczową rolę i miał istotny wpływ na powrót drużyny na boiska ligi okręgowej.


Starszy z braci Maliszewskich, występujący w drużynie MKS Małkinia miał niezwykle udany piłkarski rok. Jego bramki i asysty walnie przyczyniły się do sukcesu, jakim był awans ekipy z Małkini do rozgrywek ligi okręgowej.

W zakończonej już rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 mimo licznych kontuzji w drużynie MKS Przemysław Maliszewski ciągle utrzymywał wysoki poziom gry, będąc jednym z kluczowych zawodnikom w układance grającego trenera Karola Dmochowskiego.

Z pewnością przed piłkarzami z Małkini Górnej trudna runda wiosenna i walka o utrzymanie w gronie zespołów ligi okręgowej. Przy dobrej dyspozycji Przemysława Maliszewskiego i kolegów ten cel będzie zdecydowanie łatwiej zrealizować.

Przemysław Maliszewski czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.309 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostępny jest na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2019. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Skomentuj [ 0 ]
12:30, 13.01.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET