Wtorek, 22 września 2020 r., imieniny Maurycego, Tomasza, Joachima

Mariusz Marczak Sportowcem Roku 2019?

Piłkarze Narwi są liderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020. Ton grze zespołu prowadzonego przez trenera Dariusza Narolewskiego nadają doświadczeni zawodnicy, a wśród nich Mariusz Marczak.


36-letni zawodnik ma na swoim koncie bardzo ciekawą karierę, która rozpoczęła się właśnie w ostrołęckiej Narwi. Mariusz Marczak występował także w Okęciu Warszawa, ŁKS Łomża, Jagiellonii Białystok, Wiśle Płock, następnie powrócił na rok do Ostrołęki i grał ponownie dla Narwi.

W kolejnych sezonach piłkarz reprezentował Pogoń Siedlce, Radomiak Radom, Broń Radom, Polonię Warszawa, a w ostatnim sezonie Huragan Wołomin. Teraz w barwach MZKS Narew 1962 Ostrołęka chce skutecznie walczyć o awans do IV ligi mazowieckiej. W rundzie jesiennej piłkarz zaprezentował swoje nieprzeciętne umiejętności.

Na swoim koncie zapisał 11 bramek i aż 22 cenne asysty. Z pewnością to piłkarz, który za dotychczasowy całokształt swojej piłkarskiej kariery zasługuje na duże słowa uznania. Czy drużyna w składzie z Mariuszem Marczakiem wiosną będzie świętowała awans do IV ligi? Czas pokaże.

Mariusz Marczak czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.306 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostępny jest na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2019. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Skomentuj [ 0 ]
10:32, 14.01.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET