Wtorek, 22 września 2020 r., imieniny Maurycego, Tomasza, Joachima

Natalia Nalewajk Sportowcem Roku 2019?

Natalia Nalewajk od kilku sezonów notuje bardzo wartościowe wyniki w ogólnopolskich imprezach w barwach Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca ma za sobą kolejny udany sezon.


Reprezentantka gminy Kadzidło w obecnym sezonie przygotowywała się głównie do dwóch imprez, jednak może mówić o sporym niedosycie. W pierwszym starcie w Wojniczu k. Tarnowa przystąpiła do kwalifikacji Mistrzostw Europy U-21. W zawodach uplasowała się na trzeciej lokacie i wywalczyła brąz.

Niestety trzecie miejsce w imprezie oznaczało, że znalazła się jedynie na miejscu rezerwowym i nie uzyskała bezpośredniej kwalifikacji na mistrzostwa Europy. Kolejne miesiące ciężkich trenerów zawodniczka MKKK Shinkyokushin mogła poświęcić na przygotowania do Mistrzostw Polski Młodzieżowców, które odbyły się w Makowie Mazowieckim.

W zawodach podopieczna sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca wywalczyła brązowy medal. Natalia Nalewajk kolejny sezon z rzędu nie schodzi z podium imprezy najwyższej rangi w kraju. Z pewnością w następnym roku jej celem będzie wywalczenie również kwalifikacji na mistrzostwa Europy.

Natalia Nalewajk czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.358 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostępny jest na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2019. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Skomentuj [ 0 ]
10:36, 14.01.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET