Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Sęk: Nie mogłabym bez tego żyć (wideo)

Miniony sezon był dla Julity Sęk rewelacyjny. Podopieczna shihana Wiesława Orzoła w całym sezonie kilkanaście razy stawała na podium. Najcenniejszym trofeum był medal mistrzostw Europy. Czytelnicy docenili osiągnięcia młodej zawodniczki i oddali na nią 342 głosy.


- Chciałabym podziękować wszystkim za oddane głosy oraz za nominację. Z tego miejsca chciałabym podziękować również moim rodzicom, wszystkim trenerom, przyjaciołom za wsparcie, pomoc oraz za przygotowanie do zawodów - powiedziała Julita Sęk odbierając nagrodę za ósme miejsce w głosowaniu czytelników.

Julia Sęk nowy sezon rozpoczęła od udziału w mistrzostwach Mazowsza w Warszawie, gdzie wywalczyła złoty medal. Juniorka młodsza Ostrołęckiego KKK w kolejnym starcie w Piasecznie wywalczyła brązowy medal, a następnie w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski zdobyła złoto. Świetny występ zanotowała w 33 Wagowych Mistrzostwach Europy we Wrocławiu, w których zdobyła brązowy medal. Tak duże osiągnięcie dodało zawodniczce jeszcze większej wiary w swoje umiejętności. Podopieczna shihana Wiesława Orzoła rozpoczęła serię kolejnych medalowych startów przywożąc medale z imprez przeprowadzonych w Białymstoku, Ciechanowie i Sadownem. W IKO Polish Open w Ostródzie Julita Sęk stanęła na najwyższym stopniu podium. Kolejne złote medale zawodniczka wywalczyła w turniejach w Zambrowie i Olsztynie. Dla mieszkanki gminy Lelis był to niewątpliwie zdecydowanie najlepszy sezon w dotychczasowej karierze. Dzięki komu osiąga tak znaczące sukcesy?

- Najbardziej wspierają mnie rodzice oraz brat, moi przyjaciele oraz trenerzy. Dla mnie sport jest wszystkim. Od najmłodszych lat trenowałam i nie mogłabym bez tego żyć - mówiła utalentowana karateczka przed naszą kamerą.

Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z Julitą Sęk, która zajęła ósme miejsce w głosowaniu czytelników w plebiscycie Sportowiec Roku 2019.

Skomentuj [ 0 ]
12:21, 11.02.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET