Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Pragacz: W piłce nożnej liczy się praca całej drużyny (wideo)

Michał Pragacz to jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy MKS Przasnysz. Od kilku sezonów jest czołową postacią IV-ligowej drużyny, która marzy o awansie. 30-latek zajął piąte miejsce w głosowaniu czytelników w naszym plebiscycie Sportowiec Roku 2019.


- Chciałem podziękować za nominację i wszystkim, którzy oddali na mnie głosy - mówił Michał Pragacz, podczas odbierania nagród podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019.

Michał Pragacz jest wychowankiem Makowianki Maków Mazowiecki, ale w ostatnich sezonach z powodzeniem reprezentuje barwy MKS Przasnysz w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. W minionym roku walczył wraz z drużyną o awans do III ligi.

- Niestety w końcówce sezonu nie udało się tego awansu osiągnąć, wymknął nam się w przedostatniej kolejce. Mamy nadzieję, że naprawimy to w obecnym sezonie - powiedział przed naszą kamerą Michał Pragacz.

Ostatnie sezony w wykonaniu Michała Pragacza były udanym okresem, chociaż upragnionego awansu do III ligi wciąż w Przasnyszu nie udało się wywalczyć. Przez kilka ostatnich sezonów MKS jest w czubie tabeli.

- W piłce nożnej liczy się praca, nie tylko jednostki, ale całej drużyny. Pracujemy razem z zespołem nad tym, aby ten upragniony awans był w Przasnyszu, żeby nikt nie mówił, że wciąż czekamy - dodaje piłkarz MKS Przasnysz.

W obecnym sezonie drużyna MKS Przasnysz plasuje się w ścisłej czołówce tabeli IV ligi mazowieckiej w grupie północnej po rundzie jesiennej. Z pewnością dobra dyspozycja Michała Pragacza wiosną 2020 roku będzie decydująca dla losów walki o końcowy sukces.

Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z Michałem Pragaczem, który zajął piąte miejsce w głosowaniu czytelników w plebiscycie Sportowiec Roku 2019.

Skomentuj [ 0 ]
11:52, 12.02.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET