Czwartek, 2 lipca 2020 r., imieniny Jagody, Urbana, Martyniana

Zostań Innowacyjnym Menedżerem Kultury. Trwa nabór wniosków do czwartej edycji konkursu

(fot. Mazowiecki Instytut Kultury)

Do 15 czerwca potrwa nabór zgłoszeń w czwartej edycji konkursu Innowacyjny Menedżer Kultury, przyznawaną menedżerom instytucji kultury i organizacji pozarządowych za innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania w kulturze.


Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać instytucje kultury i organizacje pozarządowe, działające na terenie województwa mazowieckiego, a także samorządy lokalne i dwudziestoosobowe grupy mieszkańców miejscowości, w której działa kandydat. Kandydaci mogą również zgłaszać swój udział osobiście.

- Szukamy menedżerów i menedżerek, którzy nie boją się wyzwań. W szybko zmieniającym się świecie i wciąż nowych okolicznościach są w stanie dostosować działalność swojej instytucji do potrzeb publiczności i społeczności, wykorzystując zasoby swoich instytucji, dostępną technologię, odpowiadając na wyzwania i problemy współczesnego świata w swoich lokalnych społecznościach. Jeśli jesteś jednym z nich lub znasz kogoś takiego - ten konkurs jest dla Ciebie! - mówi Natalia Roicka, koordynatorka konkursu z ramienia Mazowieckiego Instytutu Kultury.

Kandydatury można zgłaszać w formie elektronicznej przesyłając komputerowo wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy na adres: imk@mik.waw.pl.

Nabór wniosków potrwa do 15 czerwca. Szczegóły na stronie Mazowieckiego Obserwatorium Kultury.

Skomentuj [ 0 ]
10:51, 18.05.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Maków24.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

© Copyright 2011 Maków24.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET